IT Polášek

Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H6 RTXH6

Unikátní a oblíbený produkt Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H6 RTXH6 originál od výrobce EVOLVEO dostanete v aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 3 699 Kč.
EAN: 8594161338659
Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H6
Ověřit dostupnost
Značka: EVOLVEO
3 699
Popis

Robotický vysavač Evolveo RoboTrex H6 RTXH6 Moderní BLDC motor Robotický vysavač je vybaven BLDC motorem, který dosahuje až o třetinu delší životnosti, vyšší spolehlivosti, tiššího chodu a hlavně úspornějšího provozu oproti klasickým motorům, používaným u konkurenčních modelů. 2v1 – vysaje a vytře Robotický vysavač umožňuje vytírání podlahy mokrým mopem z mikrovlákna. Díky zásobníku s kapacitou 250 ml, bude vždy zajištěn přísun čisté vody, aby se vaše podlahy leskly jako nikdy. Snadná obsluha Ovládací panel na přístroji umožňuje bez hledání dálkového ovladače spustit automatického čištění, čištění ve spirále nebo návrat vysavače do nabíjecí stanice. Perfektní úklid Díky přítomnosti bočních kartáčů vyčistí Robotrex H6 i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. Dvojice proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čisticí hlavě robota velmi efektivně sbírají prach i velké nečistoty z podlahy. Dva režimy sacího výkonu Standartní režim vysávání lze na dálkovém ovladači přepnout na maximální výkon a vyčistit tak silně znečištěná místa ještě kvalitněji. Vysokokapacitní baterie RoboTrex H6 může díky své vysokokapacitní 2 600 mAh baterii pracovat déle. Jedná se o jednu z nejmodernějších baterií, která nevyžaduje formátování. Vysavač je vybaven speciální ochranou, která po nabití přestane dodávat energii a zabrání tak přebíjení baterie.

Další zboží z kategorie Vysavače
Bezsáčkový vysavač Bosch ProPower

Bezsáčkový vysavač Bosch ProPower BGS41MPOW Vysoký výkon za všech okolností Požadujete vždy nejlepší výsledky? SmartSensor Control nepřetržitě monitoruje vysavač, aby byl zajištěn výkon na optimální úrovni. LED displej ukazuje, kdy je třeba filtr vyčistit při poklesu výkonu. Pro vysoký výkon za všech okolností. Vysoká účinnost vysávání Výkon vysavače neklesá ani když se nádoba na pach naplní. Technologie AirCycle s přesně a ideálně vedeným cyklónovým proudem vzduchu vytváří odstředivou sílu, která odděluje vzduch a částice prachu. Oddělený prach je uložen v prachové nádobě a vzduch je filtrován před výstupem do místnosti. Výborný filtr Omyvatelný HEPA filtr odstraňuje 99,95% jemných prachových částic a bakterií a zabraňuje jejich úniku zpět do místnosti. Vyfukovaný vzduch je čistší než normální vzduch v domě, což je velmi důležité zejména pro alergiky. Snadné čištění nádoby Díky praktickému systému EasyClean je mnohem snazší zbavit se prachu. Nádoba na prach se vyjme stisknutím tlačítka, aniž by došlo k úniku prachu. Díky jejímu kulatému tvaru se nádoba na prach snáze čistí, protože nečistoty se nemohou zachytit v rozích. Životnost 10 let Užijte si silný a konstantní výkon vysavačů Bosch: po 65 letech vývoje a výroby vysoce výkonných motorů v Německu očekáváme od vysavačů nejen optimální výsledky vysávání, ale také dlouhou životnost, což zaručujeme 10 lety záruky na motor. Záruční podmínky na https://www.bosch-home.com/cz/novinky/zaruka-motor-vysavace-bosch

6 857 Kč
Tyčový vysavač Concept VP4201

Tyčový vysavač Concept VP4201, 3v1 Bez virů a bakterií Chcete se doma cítit opravdu bezpečně? VP4201 je další z řady pomocníků, kteří vám pomohou s bojem proti virům a bakteriím. Jednoduše přidejte do zásobníku na vodu vhodný desinfekční prostředek a můžete vytírat. Vaše podlahy budou dokonale čisté a desinfikované. Vytírání mopem Vytírání nikdy nebylo jednodušší. Stačí naplnit 150 ml nádržku vodou, nasadit mopovací textilii a jednoduchým pohybem připevnit k vysavači. Navlhčete mop lehkým sešlápnutím tlačítka na nádržce a můžete začít vytírat i vysávat zároveň. Praktické provedení 3v1 Tyčový aku vysavač VP41201 vám pomůže s efektivním úklidem celé domácnosti. Jednoduše a rychle s ním vysajete a vytřete jakékoliv podlahy. Díky vyjímatelné ruční jednotce také drobné nečistoty z čalounění, nábytku, zásuvek a jiných špatně přístupných míst. To vše bez zbytečného víření prachu, což ocení především rodiny s malými dětmi a alergici. Dlouhá výdrž a stálý sací výkon Vysavač VP4201 je opatřen kvalitní Li-Ion baterií s kapacitou 2200 mAh, která nabízí komfortní vysávání bez kabelu. Na jedno nabití vydrží až 40 minut, takže máte dostatek času na úklid celé domácnosti. Vysavač VP4201 pracuje na principu cyklonového vysávání, takže prach a nečistoty jsou díky odstředivé síle odvedeny přímo do sběrné nádoby o velikosti 600 ml. Hlavní předností cyklonového vysávání je stálý sací výkon a absence sáčků. Motorizovaný turbokartáč a boční prachové kartáčky Vysavač je vybaven motorizovaným turbokartáčem, který si perfektně poradí se všemi typy koberců. Ocení ho především rodiny s domácími mazlíčky a malými dětmi. Údržba turbokartáče je velmi jednoduchá, stačí ho jednoduše rozebrat, vyčistit a zase složit. Hubice vysavače je osazena dvěma bočními prachovými kartáčky pro dosažení efektivního úklidu podél stěn a v rozích místností. Snadná údržba Údržba vysavače je velmi rychlá a jednoduchá. V okamžiku, kdy je nádoba na nečistoty plná, stiskněte uvolňovací tlačítko na horní straně vysavače, nádobu uvolněte, vyjměte filtr a nečistoty vysypte. Vyprázdněnou nádobou opět vložte do vysavače. Nic mu neunikne Přejete si mít uklizeno v každém koutku vašeho domova? Díky 3 LED světlům, kterými je vysavač VP4201 osazen, vám už nic neunikne. Dokonale vám posvítí i na ta nejtemnější místa vaší domácnosti, takže budete mít pořád perfektně čisto. Ruční vysávání Vysavač VP4201 je opravdu všestranný pomocník. Disponuje odnímatelnou jednotkou pro ruční vysávání, kterou oceníte především při vysávání drobků na stole, kuchyňské lince, klávesnice nebo kufru auta. Díky štěrbinové hubici 2 v 1, která je umístěná přímo na těle vysavače, s ním vysajete i těžko dostupná místa. Nezabere téměř žádné místo Vysavač se nabíjí pomocí adaptéru a plné dobití trvá pouhých 4-5 hodin. Díky sklopné rukojeti navíc zabere minimum místa.

3 499 Kč
Robotický vysavač Ecovacs Deebot

Robotický vysavač Ecovacs Deebot U2 White Vysává a vytírá zároveň Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot U2 White disponuje řadou vymazlených funkcí. Kromě nejnovější navigační technologie Smart Move, která umožňuje robotovy rozeznávat předměty, může nabídnout i inteligentní senzory, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Stačí stisknout tlačítko a o vše už se robot Ecovacs Deebot U2 White postará sám. Spoustu nastavení zvládnete i pomocí mobilního telefonu s aplikací ECOVACS Home. Mopovací systém OZMO Díky pokročilé mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Stačí jen nasadit nádobku s čistícím hadříkem a můžete koukat jak rychle a efektivně vám robot uklidí domácnost. O neustálý přísun vody se stará elektronicky ovládané vodní čerpadlo. Vysavač tak dokonale pečuje o vaše podlahy. Maximální efektivita úklidu Inovativní robot se pohybuje systematisky a efektivně po celé uklízené ploše. Díky tomu se nemusíte bát vynechaných míst. Navíc je schopný si tuto trasu zapamatovat, takže když bude z nějakého důvodu přerušen v uklízení, při dalším spuštění začne zase tam, kde naposledy skončil. Režim Max+ Praktický režim Max+ vám zajistí vyšší sací výkon, který využijete třeba na kobercích nebo předložkách. Robot zvýší sací sílu až 2,5krát oproti běžnému režimu, takže je vhodný na více znečištěné plochy. Tři úklidové režimy Robot DEEBOT U2 disponuje hned třemi módy, ze kterých si můžete vybrat ten který zrovna potřebujete. Zvolit si můžete z režimu pro úklid soustředěný pouze kolem jednoho místa, režimu k vyčištění rohů místnosti a automatického režimu, který vám dobře poslouží při klasickém, celoplošném úklidu. Ovládaní pomocí aplikace S aplikací ECOVACS Home využijete potenciál robotického vysavače DEEBOT U2 na maximum. Můžete si naplánovat čas úklidu tak, jak se vám to bude hodit, sledovat aktuální stav či vybírat vhodný režim úklidu na dálku, skrz své mobilní zařízení. Vysokokapacitní baterie Robot DEEBOT U2 White je vybaven baterii s vysokou kapacitou. Zvládne tak uklízet až 2 hodiny na jediné nabití. Díky tomu bude úklid plynulý a rychlý. Automatické nabíjení Jakmile robot zaznamená nízký stav baterie, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice a začne se sám nabíjet. Pokud se vybil během úklidu, po plném dobití baterie se vrátí na místo kde skončil a úklid dokončí.

6 099 Kč
Sáčkový vysavač Beko VCC34801AR

Vždy připraven Sáčkový vysavač Beko VCC34801AR vám pomůže udržovat vaši domácnost vždy v perfektní čistotě. Snadno a bez námahy odstraníte prach a nečistoty z vaší podlahy nebo z koberců. Snadný a komfortní úklid Obsluha vysavače je velmi pohodlná, díky pracovnímu dosahu 7,5 m nemusíte hledat po bytě zásuvku, když chcete přejet z jednoho pokoje do druhého. Dostanete se i do značně členitých prostor. Navíc má pogumovaná kolečka, takže se pohybuje ladně a ještě vám nepoškrábe podlahy. Příslušenství Dodávané příslušenství obsahuje: multifunkční, šterbinovou, plochou, kulatou hubici

1 299 Kč
Další zboží značky EVOLVEO
Zámek EVOLVEO StrongVision LOCK

Lanový zámek Evolveo StrongVision Lock Nastavitelný lanový zámek Evolveo StrongVision Lock je stvořen pro upevnění a zabezpečení fotopastí Evolveo StrongVision WiFi a StrongVision PRO. Kromě použití s fotopastmi však lze použít i například pro uzamčení jízdních kol, zahradního nábytku, motocyklu, skútru nebo sekačky na trávu. Jednoduché použití Lanový zámek zaujme jednoduchým upevněním. Stačí lanko o délce 2 metry protáhnout připravenými otvory v zadní části fotopasti nebo kovového krytu, zkrátit jej na požadovanou délku a zajistit pomocí zámku. Díky pogumovanému povrchu je lanko chráněno před různými povětrnostními vlivy.

547 Kč
Tlačítkový telefon pro seniory Evolveo EasyPhone EB

Tlačítkový telefon Evolveo EasyPhone EB Dáváte místo moderních chytrých telefonů nadále přednost snadno ovladatelným tlačítkovým telefonům? Evolveo EasyPhone EB představuje telefon seniory v červené barvě s jednoduchým ovládáním pomocí tlačítkové klávesnice a přehledného 2,4“ barevného displeje, nabízí dlouhou výdrž baterie až dva týdny na jedno nabití a snadné dobíjení v nabíjecím stojánku. V případě nouze navíc umožní přivolat pomoc SOS tlačítkem odesílajícím SMS s lokalizací polohy. Jednoduché ovládání s velkými tlačítky Nejsou moderní chytré telefony s dotykovým ovládáním nic pro vás? Evolveo EasyPhone EB je se svými velkými a oddělenými tlačítky a přehledným menu stvořen pro jednoduché ovládání, které zvládnou i starší uživatelé. Snadno tak napíšete SMS zprávu nebo zadáte telefonní číslo, včetně možnosti nastavení až osmi rychlých předvoleb. SOS lokátor s lokalizací polohy Zejména starší uživatelé mohou mít občas problémy s orientací. Pokud se to stane, stačí stisknout SOS tlačítko, které vytočí předvolená čísla a odešle nouzovou SMS zprávu s lokalizací polohy. K jejímu určení využívá telefon mobilní GSM síť, jejíž přesnost je závislá na hustotě pokrytí sítě a tím pádem nabízí vyšší přesnost ve městech. Vestavěné FM rádio Zpříjemněte si volné chvíle poslechem svých oblíbených rozhlasových stanic. Vestavěné FM rádio s automatickým laděním stanic vám ve spojení se silným reproduktorem umožní užít si poslech bez nutnosti připojování sluchátek. Zapnutí FM rádia usnadňuje vyhrazené tlačítko na boku telefonu. Výdrž až 2 týdny a nabíjecí stojánek Tlačítkový telefon Easyphone EB nabízí díky baterii s velkou kapacitou 1400mAh velmi dlouhou výdrž až dva týdny na jedno nabití v pohotovostním režimu. Samotné dobíjení pak usnadňuje praktický nabíjecí stojánek, do kterého stačí vložit telefon a pomocí LED kontrolky sledovat stav jeho nabití.

989 Kč
Fotopast EVOLVEO StrongVision Mini POUŽITÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Kompaktní fotopast EVOLVEO StrongVision Mini Výkonná fotopast od firmy Evolveo je díky své drobné velikosti ideálním zařízením pro komplexní monitoring zvěře. Kvalitní fotoaparát zajistí fotografie a videa ve skvělé kvalitě. S množstvím nastavitelných režimů ji lze navíc uzpůsobit svým aktuálním potřebám. A pokud chcete pravidelný záznam v delším časovém horizontu, vhod přijde i časosběrná funkce zařízení. Můžete se tak naplno těšit z objevování obyvatel živočišné říše okolo vás. Skvělý noční záznam Se svými rozměry se fotopast vleze i do velmi malých prostor, díky čemuž můžete život zvěře monitorovat skutečně nepozorovaně. Přes den dostanete krásné barevné fotografie nebo videa. Když se s příchodem noci intenzita světla sníží, přepne se zařízení automaticky na noční režim, čímž vám díky IR přísvitu přinese kvalitní černobílé záznamy o nočním životě. Výběr z různých režimů O kvalitu pořízeného záznamu se nemusíte obávat, díky skvělé výbavě dostanete fotografie s rozlišením až 20Mpix a videa ve FullHD kvalitě. Vše lze ještě nastavit pomocí velkého množství režimů, kterými se uzpůsobíte vašim potřebám a případné situaci. Můžete tak svoji past zaměřit čistě na fotografie, video nebo kombinovaně využívat obojí. Vhod zajisté i funkce Burst, která pořídí devět snímků v kuse. Vše si lze příjemně připravit v pohodlí svého domova přes konfigurační soubor na SD kartě. Funkce časosběru Pohybový senzor zaznamená aktivitu až na vzdálenost dvaceti metrů. Pokud ovšem potřebujete spíše pravidelný záznam místa, přijde vhod i časosběrná funkce fotopasti. Za každých 5, 30 nebo 60 minut tak můžete mít přehled o celém prostoru. Výdrž zajišťuje čtveřice AA baterií, případně lze dokoupit i užitečné příslušenství, jako je například solární panel, který délku používání ještě znásobí.

952 Kč
Evolveo Ania 6 RGB chladicí podstavec pro

Herní polohovatelný podstavec pro notebooky o velikostech 10-17″ s velmi efektivním RGB podsvícením. Regulace otáček, displej s údaj o rychlosti ventilátorů. Odolné zpracování z kvalitního plastu v kombinaci s kovovou mřížkou, 5 poloh, nastavení barvy a módu.

769 Kč