IT Polášek

Robotický vysavač iRobot Roomba 694

Oblíbený a akční produkt Robotický vysavač iRobot Roomba 694 od společnosti s předním postavením na trhu iRobot je dostupný tady a teď ve výhodné akci! Ve skvělé akci za 4 688 Kč. EAN: 5060629983929
Robotický vysavač iRobot Roomba
Více informací »
Značka: iRobot
4 688
Popis

Robotický vysavač iRobot Roomba 694 Perfektní navigace iAdapt, nepřekonatelný třístupňový čisticí systém, akustická detekce nečistot a mobilní aplikace iRobot HOME v českém jazyce pro ještě větší pohodlí. Ovládejte Roombu 694 kdykoliv a odkudkoliv! Roombě 694 lze nastavit úklid na jakýkoliv den i čas v týdnu. Přenechte úklid robotickému pomocníkovi a věnujte čas důležitějším věcem! Třístupňový čisticí systém Robot se postará o vaše čisté podlahy ve třech stupních. S bočním kartáčkem dokáže efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, zatímco dva proti sobě rotující kartáče velmi efektivně sbírají prach i velké nečistoty z podlahy. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k vykartáčování nečistot z vlákna koberce štětinovým kartáčem, následně je gumový kartáč žene do sběrného koše. Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor. Filtraci vzduchu zajišťuje filtr AeroVac Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME S mobilní aplikací iRobot HOME ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací jako j funkce plánování úklidu na konkrétní hodinu. Také sleduje vaše uklízecí návyky a přizpůsobuje se jim a nabízí i typy jako například upozornění na blížící se pylovou sezónu. Spolupracuje také s Google asistentem nebo Alexou. Perfektní orientace Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje. Před nehodami ho potom ochrání nárazník se zpomaleným dotykem. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů. Díky funkci Cliff Detect vám také nespadne ze schodů. Skvělý pohyb v prostoru Díky nízké výšce se Roomba 694 dostane bez potíží i pod nábytek. Poradí si také s překážkami jako prahy nebo hrany koberců a automaticky se přizpůsobí podlaze, ať už přejede na koberec či parkety. A až skončí, poslušně se vrátí do dokovací stanice. Je to vaše vysávání bez starostí.

Další zboží z kategorie Vysavače
Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C2OG

Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C2OG Perfektně čisté domácnosti bez jediného chlupu nebo drobku docílíte s tímto bezsáčkovým vysavačem značky Electrolux. Vysoký výkon, snadné ovládání, kompaktní rozměry nebo efektivní filtrace, to jsou jeho hlavní přednosti. 6stupňová filtrace Efektivní filtrační systém, který se skládá ze šesti stupňů zvládne zachytit až 99,99 % mikročástic větších než 1 mikrometr a tím se tak postará o dokonale čistý domov. Hygienické vysypávání Nádobu s prachem a nečistotami jednoduše jedním krokem vyjmete a následně vysypete, není snad nic jednoduššího. Navíc se nemusíte starat o to, jaký typ sáčku se pro váš model vysavače hodí. Vysoký výkon Dokonce ani po naplnění nádoby nečistotami neztratí vysavač na výkonu. Cyklónová technologie se totiž postará o maximální výkon i při plné nádobě s prachem. Výsledky tak budou opravdu jedinečné. Kompaktní design Kompaktní provedení přístroje vám pak nabízí možnost jeho uskladnění jak ve svislé, tak vodorovné poloze, a hravě se vejde třeba i do skříně, aniž by zabíral mnoho místa.

4 229 Kč
Robotický vysavač Ecovacs Deebot

Robotický vysavač Ecovacs Deebot OZMO T8 AIVI Vysává a vytírá zároveň Robotický vysavač s mopem Ecovacs Deebot OZMO T8 AIVI disponuje řadou vymazlených funkcí. Kromě nejnovější navigační technologie AIVI™, která umožňuje robotovy rozeznávat předměty, může nabídnout i inteligentní senzory, které zaručí maximálně efektivní a bezpečný úklid domácnosti. Stačí stisknout tlačítko a o vše už se robot Ecovacs Deebot OZMO T8 AIVI postará sám. Spoustu nastavení zvládnete i pomocí mobilního telefonu s aplikací ECOVACS Home. Mapování a pokročilá navigace Technologie TrueMapping s laserovou detekcí D-ToF představuje příští generaci technologií pro navádění pomocí laseru. Robot nyní dokáže detekovat dvojnásobek vzdálenosti (až 10 m) s mnohem větší přesností. S integrovanými algoritmy, které jsou na špičce v daném odvětví. Robot DEEBOT OZMO T8 AIVI skenuje, mapuje a plánuje efektivní úklidovou trasu rychleji a mnohem přesněji. To je přínosné hlavně pro větší rodinné domy. Živý video stream Živý video stream na vyžádání je přelomová technologie v oblasti úklidových robotů. Můžete si s ní zkontrolovat, jestli jste nezapomněli zavřít okno nebo téct vodu ve sprše. Můžete robota nasměrovat na konkrétní místa a prohlédnout si místnost pomocí aplikace Ecovacs a kamery na robotovi.** ** Funkce reálné kamery je zabezpečena pomocí hesla. Aby se uživatel mohl dostat k funkci videa, musí nastavit heslo. Data uvnitř robota budou chráněná a budou použita pouze pro účely úklidu. Při přenosu dat z robota do chytrého telefonu dochází k jejich zabezpečení pomocí zašifrování. Technologie AIVI™ Optimalizovaná technologie AIVI™ umožňuje robotovi rozpoznat více předmětů a vyhnout se překážkám rychleji, aby se snížil počet situací, kdy robot uvízne.* Kromě toho mapuje robot předměty, které rozpoznal už dříve, aby se lépe přizpůsobil prostředí domova a optimalizoval způsob úklidu. Dokáže díky tomu o 200 % rychleji rozeznávat okolí a o 60 % se snížil počet situací, kdy robot uvízne. * V porovnání s předchozím a prvním produktem Ecovacs AIVI OZMO 960 Vysoká účinnost vysávání Vysavač je vybaven revolučním systémem zadržování tlaku, který zlepšuje energetickou účinnost a zajišťuje vysoký sací výkon s překvapivě tichým provozem. Inovativní plovoucí kartáč s odpružením a optimalizovanou konstrukcí štětce důkladně vyčistí i 4 mm hluboké trhliny. Mopovací systém OZMO Díky pokročilé mopovací technologií OZMO dokáže robot vysávat a vytírat současně. Vysavač tak dokonale pečuje o vače podlahy. Virtuální zeď Díky aplikaci můžete nastavit tzv. virtuální hranice, pomocí kterých zamezíte přístup vysavače do nebezpečných oblastí vaší domácnosti.​ Vícepodlažní mapování Po zmapování se vaše domácnost rozdělí na pomyslné sektory, díky čemuž můžete přesně naplánovat úklid jednotlivých místností dle vašich potřeb.

18 999 Kč
Bezsáčkový vysavač ProfiCare BS

Bezsáčkový vysavač Proficare Eco-Cyclon BS3040 Sháníte pomocníka na velký nepořádek? Bezsáčkový vysavač BS 3039 si poradí s vysáváním koberců i tvrdých podlah, poradí si ale i se spárami a malými plochami. Navíc s ním ušetříte za sáčky. Snadno se s ním manipuluje a má dostatečný výkon, aby si poradil s běžným nepořádkem a pomohl vám udržovat vaši domácnost čistou. Příslušenství na každý povrch Máte domácí mazlíčky? S jejich chlupy si poradí turbokartáč. Kombinovaná kartáčová a štěrbinová hubice zase vysaje škvíry i jemné detaily. Štěrbinová tryska se dostane i do nejužších škvír. K vysavači dostanete také univerzální podlahový kartáč vhodný též na koberce a speciální kartáč na tvrdé podlahy. S kabelem dlouhým 8,3 m se vám bude pohodlně vysávat i schodiště. Solidní filtrace, solidní výkon HEPA filtr spolu s čtyřnásobným mikrofilmem se postarají o to, aby ve vysavači zůstaly i ty nejmenší nečistoty. Překvapí vás také jeho výkon. Má energeticky úsporný motor s příkonem 700 W. Výkon je plynule nastavitelný, takže ho můžete přizpůsobit povrchu a úrovni znečištění. Budete s ním mít čisté podlahy bez starostí.

2 690 Kč
Tyčový vysavač ETA Moneto 3449 90000 POUŽITÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Tyčový vysavač ETA Moneto 3449 90000 Vše v jednom Tyčový vysavač ETA Moneto 3449 90000 je díky provedení 2v1 velmi flexibilní. Ve chvilce z tyčového vysavače uděláte ruční vysavač, který si poradí s drobečky na stole nebo vysypanou moukou na lince. LED osvětlení Hubice vysavače je vybavena LED osvětlením, díky kterému vám neunikne ani smítko. Snadno tak vysajete i pod sedačkou, nebo skříňkami. Skvělá filtrace Cyklonový filtrační systém v kombinaci s kvalitním HEPA filtrem zachytí i ty nejmenší mikročástice. Žádný vysátý prach tak neunikne zpátky do ovzduší vašeho domova.

1 839 Kč
Další zboží značky iRobot
Vakuový port iRobot 4349383

Vakuový port pro iRobot Scooba Produkt je určený pro robotické vysavače iRobot Scooba 385 a 390

109 Kč
Robotický vysavač iRobot Roomba

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Navigace iAdapt Navigace iAdapt zajistí dokonalý úklid bytu i rodinného domu. Roomba monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a ve spojení s 40 před-definovanými pohyby inteligentně reaguje na tvar a velikost místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn, okolo nábytku i pod ním tak, aby byl úklid perfektní. Smart technologie s mobilní aplikací iRobot HOME S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací. Funkce: Odložený úklid Spuštění jedním tlačítkem Najít zatoulaného robota Informace: Údržba robota: Aplikace vás upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Sekce údržby rovněž obsahuje instruktáž, jak údržbu provést. Nápověda Historie: Aplikace si vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů. Úroveň nabití Třístupňový čisticí systém AeroForce Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt. V kombinaci s novým motorem 2. generace se sací výkon zvyšuje až 5x. 1. Rotující boční kartáček: Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa. 2. Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce: Dva proti sobě rotující gumové kartáče se speciálními vodicími drážkami sbírají nečistoty ze všech druhů podlah a koberců. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k uvolnění nečistot z vlákna koberce vodicími drážkami, aby se nečistoty dostaly na povrch, následně je gumové kartáče ženou do sběrného koše. 3. Sací motor 2. generace: Vysávání jemného prachu zajišťuje výkonný sací motor 2. generace. Filtraci vzduchu zajišťuje filtr AeroForce. Program SPOT Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m². Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty. Funkce virtuální zdi Roombě lze vymezit prostor pomocí virtuální zdi. Virtuální zeď vytváří neviditelnou překážku, kterou robot nepřejede. Používá se v případě, že potřebujete uklidit jen vyhrazený prostor, případně když chcete Roombě zabránit, aby se přiblížila k elektrickým nebo počítačovým kabelům či křehkým předmětům. Některé virtuální zdi nabízí i funkcí Halo, která vytváří okolo zdi ochranné pole. Tento prostor robot nikdy nenaruší a funkci lze využit u misek s vodou domácích mazlíčků. Velkokapacitní sběrný koš Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty, jenž pomocí AeroForce filtru zachytí nejjemnější prachové částice. Nový sběrný koš lze vypláchnout vodou, pro ještě jednodušší údržbu. Akustická detekce nečistot Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje. Hlavní přednosti Roomby e5 Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců Navigace iAdapt Ovládání přes aplikaci iRobot HOME Třístupňový čisticí systém AeroForce Funkce odloženého úklidu Akustická detekce nečistot Velkokapacitní omyvatelný sběrný koš Systém proti zamotání do kabelů Filtrační systém AeroForce Senzory proti pádu ze schodů Baterie Li-Ion Automatické nabíjení v nabíjecí stanici Výklopné madlo pro přenášení

6 299 Kč
iRobot XLife baterie 3000mAh pro iRobot

Náhradní baterie pro robotické vysavače iRobot Roomba série 500, 600, 700, 800 a 900. Kapacita 3000 mAh. Originální příslušenství iRobot.

2 249 Kč
iRobot dálkový IR ovladač pro iRobot Roomba -

Originální dálkový ovladač pro robotické vysavače iRobot Roomba série 500, 600, 700 a 800. Originální příslušenství iRobot.

787 Kč