IT Polášek

Rohožka Batman – Enter the Batcave, gumová – GP85484

Akční a ve slevě kousek Rohožka Batman - Enter the Batcave, gumová - GP85484 od společnosti s předním postavením na trhu Pyramid International můžete pořídit online trvale výhodně! V současnosti za 329 Kč.
EAN: 5050293854847
Rohožka Batman - Enter the Batcave
Popis

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí komiksového vydavatelství DC Comics. Šedá rohožka s textem a se znakem superhrdiny jménem: Batman.

Další zboží z kategorie Herní předměty

Pište svou nejlepší propiskou nebo spíš tímto nejkrásnějším ultra stylovým perem. Ukažte svou příslušnost ke koleji Zmijozel díky tomuto skvělému Harry Potter peru od ABYstyle!

151 Kč
Hrnek Pokémon - Pikachu Rest

Dopřejte si odpočinku a posilnění spolu s Pikachu na hezkém hrnku pro sběratele a milovníky Pokémonů!

249 Kč
Hrnek Marvel - Black Widow

Tento hrnek potěší především fanoušky Marvelu, zdobí ho potisk s podobou Black Widow.

299 Kč

Na fanoušky Petra Pana a Wendy od 5 let se stavebnicí Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství (43220) od LEGO® ǀ Disney čeká nekonečná zábava. Kniha je inspirovaná připravovaným filmem Petr Pan a Wendy a obsahuje hned několik míst jako je dům Darlingových s pokojíčkem, Big Ben, skrýš Ztracených chlapců, Ostrov lebek a pirátská loď. Nechybí ani 3 mikropanenky LEGO, LEGO figurka zvířete a klíč

424 Kč
Další zboží značky Pyramid International
Penál na tužky Harry Potter -

Školní penál na psací potřeby Harry Potter: Hogwarts – Bradavice psaníčko (23 x 10 x 7 cm)

219 Kč
Hrnek PlayStation - Shapes Logo

Oficiální hrnek a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí společnosti Playstation. Bílý hrnek inspirovaný herní konzolí Playstation.

269 Kč
Dárkový set Supe Mario - Evergreen

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s licencí slavné počítačové hry Super Mario. Dárkový set s logem a grafikou Super Mario obsahuje keramický hrnek, klíčenku, tácek a blok v kroužkové vazbě se stahovacím páskem proti nechtěnému otevření.

439 Kč
Školní pomůcky Harry Potter - Wand & Broom (2

Oficiální set a doplňkové zboží z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou filmové ságy kouzelníkovi jménem Harry Potter. Set školních psacích pomůcek obsahující propisku a tužku s tématikou nejslavnější kouzelnické sága o kouzelníkovi jménem Harry Potter. Tužka vypadá jako Nimbus 2000, což je letající koště Harryho. Propiska je inspirovaná kouzelnickou hůlkou a na její rukojeti se nachátí nápis Harry Potter.

179 Kč