Další zboží značky Marvelous Europe

V ospalém pohraničním městečku Rigbarth se najednou dějí zajímavé věci! Záhadné události ovlivňují runy, které vládnou rovnováze mezi lidstvem a přírodou! Jako nejnovější rekrut organizace SEED udržující mír sehrajete důležitou v udržení harmonie v ohroženém království Norad. Páté pokračování populární série Rune Factory je zde!

1 476 Kč

Tento remake oblíbené klasiky přináší spoustu nových událostí, vylepšené festivaly, větší výběr receptů na vaření a celý roh hojnosti dosud neviděných plodin. Chtěli byste na farmě dělat i něco jiného? Vyfoťte si svou rodinku s novou funkcí fotografického režimu, oblékejte se do svého oblíbeného oblečení nebo pomáhejte místním s jejich prosbami. Ať už půjde o vaše první dobrodružství ve hře STORY OF SEASONS, nebo se do Zapomenutého údolí budete vracet jako staří známí, vždy na vás bude čekat báječný život.

1 199 Kč

Všemi milovaný nájemný vrah, otaku Travis Touchdown byl donucen se na stará kolena vrátit ze zaslouženého odpočinku, aby ochránil nejenom město Santa Destroy, ale i celou naši planetu. Tentokrát mu ale nebude stačit stát se „nejlepším nájemným vrahem“ na světě – v galaktické zkoušce síly se totiž bude muset utkat se superhrdinou zrozeným ve vzdálené hvězdné soustavě! Čeká ho dosud nejtěžší výzva jeho života, nicméně s arzenálem nových schopností, nástrojů a zaměstnání bude mít slušnou šanci dokázat, že není jen budižkničemu středního věku, co si povídá se svou kočkou. Oprašte proto svou světelnou katanu, nasaďte sluneční brýle a zabíjejte, protože jinak zabije někdo vás!

929 Kč

Poté, co Kegaiové přivedli lidstvo na pokraj vyhynutí, zamířili přeživší lidé ke hvězdám. Středoškolák Nini, vyrůstající na porouchané vesmírné stanici známé jako „Naděje“, se vrací na Zemi, aby strávil léto v poklidném japonském městečku Ašihara, v jednom z posledních útočišť lidstva na planetě. I když Ašihara vypadá poměrně nedotčeně, přítomnost Kegaiů představuje pro jeho obyvatele trvalé nebezpečí a je pouze otázkou času, než nepřátelé prolomí božskou bariéru ochraňující město.

1 149 Kč