Další zboží značky Sandberg

Synchronizační a nabíjecí kabel Sandberg Lightning, určen pro fotoaparáty, mobilní telefony, notebooky, PC a další, nylonový pletený kabel, černá barva, délka 1 m.

559 Kč

Externí zvuková karta pro USB rozhraní, jednoduché použití, 2kanálový zvuk, 2x 3,5 mm jack na vstup pro reproduktory i mikrofon.

349 Kč

Čtečka paměťových karet, kompatibilní s širokou škálou paměťových karet, včetně SD, SDHC, SDXC, XD, MS, CF, MMC, T-Flash/Micro SD. USB 2.0 rozhraní.

339 Kč

Herní stůl Sandberg Fighter Gaming Desk 2 Užijte si maximální svobodu při hraní a předvádějte ještě lepší herní výkony, než kdy dříve. Herní stůl Sandberg Fighter Gaming Desk 2 v červeno-černé barvě je stvořen tak, aby zajistil dostatek prostoru pro veškeré vaše herní doplňky a umožnil maximální pohodlí při hraní her. Vaše herní zážitky pak ještě pozvedne na vyšší úroveň RGB LED osvětlení po obou stranách stolu. Kvalitní a kompaktní provedení Přestože je herní stůl schopen pojmout všechna vaše herní zařízení, se svými kompaktními rozměry a šířkou 120 cm se bez problémů vejde do každé místnosti. Jeho silné kovové nohy a masivní deska z MDF dřeva tvoří dokonale stabilní podložku i pro ty nejnáročnější hráče. Otvory pro kabely v desce stolu pak nabízí praktický způsob, jak se zbavit veškeré kabeláže, která bude vedena vestavěným krytem na spodní straně stolu. Specifikace: Materiál: Kovové nohy + Dřevěná stolní deska z MDF RGB LED osvětlení Rozměry: 120 x 64 x 77 cm Rozměry balení: 119 x 66 x 18,5 cm Hmotnost balení: 25 kg

6 299 Kč

Redukce z USB-C na HDMI, umožní zapojit další monitor, televizní obrazovku nebo projektor k počítači.

629 Kč

Powerbanka s kapacitou 15 000 mAh, Lithium-Ion baterie, nabíjení až dvou zařízení, 3 USB výstupy – 2x USB a USB-C PD 45 W, vysoká rychlost dobíjení, LED diody zobrazující kapacitu baterie, podporuje současné dobíjení powerbanky i připojeného zařízení.

2 379 Kč

UV sterilizátor pro ochranu proti virům a bakteriím, bezpečnostní spínač, rychlá a účinná dezinfekce, Qi bezdrátová nabíječka 10 W.

609 Kč

Stereofonní náhlavní souprava pro kvalitní online komunikaci. Pohodlná konstrukce. Citlivý sklopný mikrofon. In-line ovládání na kabelu. Připojení přes USB port. Délka kabelu 1,8 m. 40mm měniče.

759 Kč