IT Polášek

Set Harry Potter – Patronus, 300ml – MMP006

Hodně žádaný kousek Set Harry Potter - Patronus, 300ml - MMP006 od výrobce se zárukou kvality ABYstyle máte možnost pořídit na našich stránkách za nejnižší cenu. Za bezkonkureční cenu 386 Kč.
EAN: 5028486482368
Set Harry Potter - Patronus
Ověřit dostupnost
Značka: ABYstyle
386

Na této sadě hrnečku a talíře Harryho Pottera od ABYstyle je zobrazen patron Harryho a jeho přátel.

Další zboží z kategorie No variant type

Klíčenka pro fandy jednoho z nejpopulárnějších japonských anime seriálů Naruto: Shippuden. Je jen na vás, jestli Kakashi bude strážit vaše klíče nebo třeba zdobit váš batoh!

199 Kč
-24%

Neztraťte se v tomto hrnku od ABYstyle, Harley Quinn je nebezpečnějš než se její vzhled zdá být. Partnerka Jokera ví, co udělá s vámi a DC Universe. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.

97 Kč
-19%

Bílý keramický hrnek s motivem dvacetistěnné kostky ze slavné fantasy hry na hrdiny Dračí doupě. Oficiální hrnek s grafikou fantasy hry DUNGEONS & DRAGONS / Dračí doupě. Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě.

101 Kč
-19%

Hrnek pro váš lektvar lásky změní grafiku pokaždé, když do něj nalijete teplý nápoj – skvělý hrnek pro malé i velké čarodějky a mágy z Bradavic a fanoušky příběhů o Harry Potterovi! Nevhodné do mikrovlnky a myčky.

118 Kč
-24%

Ochutnejte to nejlepší kafe z hrnku s motivem Medového ráje z dílny ABYstyle. Hrnek vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.

97 Kč
-40%

Krásný hrneček s postavami z populárního dark fantasy mangy a anime – Berserk je zabalen v celobarevném papírovém balení a je tak skvěle vhodný jako dárek!

117 Kč

Dárková sada Harry Potter obsahuje klíčenku, zápisník a hrnek. Hrnek z vysoce kvalitní keramiky ve standardní velikosti (320 ml) je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby. Zápisník ve velikosti A6 má pevně šitou vazbu, je linkovaný a obsahuje 164 stran. Dárkové balení v krabičce.

399 Kč

Pěkná sklenice s vojákem jednotek Ultramarines ze sci-fi světa Warhammer 40000 vás nenechá žíznit během dlouhých herních turnajů či čtení oblíbených příběhů. Sklenice není vhodná do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

249 Kč
Další zboží značky ABYstyle

Krásný hrnek inspirovaným japonskou mangou a anime – Naruto představuje souboj mezi Team 7 a dvojicí Haku a Zabuza. Vhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

249 Kč

Hrnek s tématikou filmu IT, jako děsivým parťákem pro chladné večery. Na tomto nalezneme oblíbeného klauna Pennywise a nápis Time to float. Potisk hrnku se dočasně změní po nalití horkého nápoje.

187 Kč

Oficiální dárkové, sběratelské a upomínkové zboží z katalogu produktů z filmu o kouzelníkovi jménem Harry Potter. Černá nerezová láhev na pití s logem Bradavické školy čar a kouzel.

225 Kč
-24%

Pikachu a Ash na skvělém hrnku, ze kterého se můžete občerstvit při lovu a tréninku svých oblíbených Pokémonů!

97 Kč

Polštář ve tvaru kočky Luny ze Sailor Moon – mít svou strážnou mluvící kočku, to se jen tak někomu nepoštěstí. S tímto měkkým polštářem se ale sen každé dívky může změnit ve skutečnost. Luna, která provází Usagi a ostatní strážkyně Solárního systému, bude hrdou ozdobou každého dívčího pokoje.

399 Kč
-19%

Objevte náš 3D hrnek s Temným rytířem z Gotham City: Batmanem. Nevhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

170 Kč
-1%

Kdo si hřeje zmijozelského hada na prsou, nemusí nutně provozovat černou magii! Stačí si pořídit slušivé šedozelené tričko s erbem zmijozelské koleje na Škole čar a kouzel v Bradavicích!

499 Kč
-15%

Když studenti prvního ročníku jdou do Bradavic, jedním z prvních kroků je nasadit si na hlavu klobouk, aby věděli, ke kterému rodu patří. Ikonický magický předmět je na tomto nádherném tričku Harry Potter od ABYstyle!

252 Kč