Další zboží značky Seva

Mercedes Unimog Bundeswehr MS 30 je plastový zacvakávací model auta ze stavebnice Monti System. Sestavení modelu z této zacvakávací stavebnice je docela rychlé, jelikož k montáži nepotřebujete lepidlo a barvy.

247 Kč

Monti 07 Liaz Dakar. K sestavení není potřeba lepidlo a barvy.

269 Kč

Renault Trafic Enduro MS 49 je plastový zacvakávací model auta z Monti Systemu. Sestavení modelu z této zacvakávací stavebnice je docela rychlé, jelikož k montáži nepotřebujete lepidlo a barvy.

399 Kč

Pojďte se bavit s Grafem. Schválně jestli dokážete nakreslit např.: letadlo, nebo domeček. Otáčením pravého knoflíku kreslíme čáry svislé, levým vodorovné. Otáčením oběma knoflíky současně můžeme vést kreslící hrot kterýmkoli směrem. Zdokonalte se v soustředění a trpělivosti. Každá špatná čára navíc znamená, vymazání celého obrázku. Nejen pro děti od 4 let.

1 049 Kč

Stavebnice SEVA DOPRAVA Truck obsahuje 402 dílků. Je určena dětem od 6 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

899 Kč

Seva Helitransport MI-2 je model tahače Mercedes pro převoz vrtulníku v měřítku 1:48. Stavebnice je určená pro děti od 8 let.

646 Kč

Stavebnice SEVA KLASIK – dvojka obsahuje 366 dílů a je určena pro děti od 4 let. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

829 Kč

Výborně provedená sklápěčka Scania s návěsem. Obě korby jdou vyklápět, stejně tak i kapota motoru.

599 Kč