IT Polášek

Teplovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2003E

Tento nejprodávanější kousek Teplovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2003E od skvělého výrobce Black & Decker lze sehnat právě nyní na našich stránkách ve slevě. Na našich stránkách za 729 Kč.
EAN: 8432406460034
Teplovzdušný ventilátor Black+Decker

Teplovzdušný ventilátor Black and Decker BXSH2003E Potřebujete doma trochu tepla navíc? BXSH1500E je malý přenosný ventilátor, který snadno postavíte třeba na kuchyňskou linku nebo pracovní stůl. Zahřeje vám ruce při psaní na počítači nebo ochrání nohy před chladem na vymrzlých kachlících chodby. Přes kompaktní velikost má dva stupně výkonu s maximem 2 000 W, takže opravdu zahřeje. V zimních měsících se bude takový malý zdroj tepla jistě hodit. Rychle zahřeje Ventilátor je koncipovaný jako rychlý zdroj tepla. Dokonce má funkci turbo pro opravdu rychlé zahřátí. Bude se vám hodit třeba po návratu ze zimní procházky. Zahřeje promrzlé údy a zmáčené oblečení s ním rychleji uschne. Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Bezpečnost především Díky pojistce proti převrhnutí a přehřátí může ventilátor těžit z malé velikosti a přece je jeho používání naprosto bezpečné. Pokud se překlopí, hned se sám vypne, takže riziko požáru s ním opravdu nehrozí. Navíc má automatický systém navíjení kabelu, takže o něj nikdo nebrkne. Funkce ventilace Hodil by se vám v létě malý ventilátor? Tento můžete používat i bez ohřevu vzduchu, takže ho využijete i v letních měsících. Můžete se vždy spolehnout, že vám ventilátor vždy poskytne optimální jak topný, tak cirkulační výkon. Bez problémů upraví vzduch v místnosti o velikosti 15 m2.

Další zboží z kategorie Vzduchotechnika

Konvektor ECG TK 2080 Black Čas vybavit se na zimní mrazíky pořádným arzenálem! Pokud vám zdroje tepla v domácnosti nepostačují, zvažte pořízení konvektoru. Na rozdíl od malého ventilátoru dokáže vytopit i větší prostor. Můžete ho tedy nechat přitápět vedle ústředního topení nebo ho dát na místa, kde jiné topení není. Například do garáže. Neprotopíte s ním půl výplaty a zimní lezavo si na vás jen tak nepřijde. Stabilní teplota Díky třem stupňům výkonu (750/1250/2000 W) a termostatu s plynulou regulací bude konvektor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc konvektory na rozdíl od ventilátorů šíří teplo po místnosti na základě přirozeného proudění vzduchu a nespotřebovávají tak další energii na ventilaci. Jelikož má ochranu proti zmrznutí, je vhodný i například na chatu. Pohodlné ovládání Konvektor má přehledný LCD displej s velkým fontem, takže nastavenou teplotu zkontrolujete jen letmým pohledem. Pokud chcete pár setinek stupně přidat, nemusíte se zvedat z pohovky. K dispozici máte dálkový ovladač. Využít můžete také časovač nastavitelný až na 24 hodin a přijít z práce nebo procházky hned do tepla. Praktický a bezpečný Přišli jste vymrzlí z procházky a potřebujete rychle prohřát údy? Zapněte funkci turbo a už si jen užívejte, jak vás zalévá příjemné teplo. Nemusíte se bát v tom pohodlí a teple usnout, protože konvektor má ochranu proti přehřátí. Můžete ho tak nechat chvíli bez dozoru. Budete sedět v teple pod dekou a s horkým čajem a vychutnávat si domácí pohodu, jakou nemají kapky deště bušící do oken šanci narušit.

1 399 Kč

Skvělý pomocník Hledáte příjemné osvěžení v horkých letních měsících? Pokud ano, pak je stolní ventilátor Orava SF-13 Small jasná volba. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře. Díky tomu, že je téměř nehlučný, vás nebude rušit ani při odpočinku či práci. 3 rychlosti oscilace nastavitelný sklon

479 Kč

Olejový radiátor G3 Ferrari G6002801, 9 žeber Už nebudete muset mrznout. Olejový radiátor od firmy G3 Ferrari je příjemné doplňkové i hlavní topné zařízení pro nejrůznější místnosti i objekty. Díky kombinaci 3v1 můžete použít ventilátor s výkonem 400 W pro okamžité prohřátí místnosti, stejně jako pomalý způsob za použití radiátoru samotného. Případně obě možnosti zkombinujete. Ať zvolíte jakýkoliv způsob, výsledkem vždy bude příjemné teplo. Tři úrovně výkonu Praktické zařízení na vaši chatu, do bytu ale třeba i do prodejního stánku. Jednoduše si s ním vyhřejete každý prostor bez sebemenších potíží. K ideálí manipulaci vám poslouží nastavitelný termostat až se třemi úrovněmi výkonu (800, 1200 a 2000 W). Sedm provozních režimů i praktický časovač až na 24 hodin se pak postará, že se bude používat opravdu jednoduše. O rozvod tepla se pak postará devět topných těles. A aby se dalo pohodlně dopravit do každé místnosti, disponuje praktickými kolečky. Bezpečné používání Nemusíte se obávat, že by se při olejového radiátoru G3 Ferrari G6002701 stala nějaká nehoda. Disponuje totiž bezpečnostními prvky, které zabrání nejedné nepříjemnosti. Je dostatečně stabilní, takže se jen tak nepřevrhne. Stejně se nemusíte obávat, že by se mohl přehrát. Pokud tomu dojde, zařízení automaticky vypne. Napájecí kabel je zase bezpečně navitý na okraji zařízení, takže se nebude nikde povalovat, dokud nebude zapotřebí.

1 799 Kč

Infražiarič Ardes AR437B Výkonný infražiarič Ardes AR437B poslúži ako skvelý ohrievač napríklad do kúpeľne. Oplýva totiž dostatočným stupňom krytia IP24, ktorý ho ochráni pred striekajúcou vodou. Vďaka umiestneniu na stenu potom navyše ušetrí miesto, čo sa v často menších kúpeľniach určite hodí. Výkonný prevádzka Vďaka silnému príkonu 1200 W, ktorý je navyše upraviteľný do dvoch výkonnostných stupňov, je vhodný pre miestnosti do 40 m3 . Nechýba samozrejme ani termostat dovoľujúci nastaviť ideálnu teplotu buď na plný výkon, alebo na polovičných 600 W. To navyše vykonáte pohodlne šnúrkovým vypínačom, na ktorý ľahko dosiahnete aj keď máte infražiarič pripevnený pri strope.

859 Kč

Čistička vzduchu Perfect Air Smart CA1030 Bez virů a bakterií Toužíte po zdravém domově? Čistička vzduchu CA1030 vám dopomůže k čistějšímu a zdravějšímu ovzduší. Díky efektivnímu filtračnímu systému odstraní ze vzduchu až 99,9 % bakterií, virů a alergenů. Čistší s každým nádechem Čistička vzduchu Smart Control CA1030 vám pomůže z domácnosti odstranit různé škodliviny. Disponuje 3 rychlostmi čištění vzduchu a výkonem 200 m3/h. Je tichá, snadno přemístitelná a vhodná do místností o velikosti až 30 m2. Je vybavena 8 hodinovým časovačem a praktickou dětskou pojistkou. Odstraňuje z ovzduší prach, různé typy alergenů, bakterie, viry, zápach, smog a další nebezpečné látky. Čtyřnásobná filtrace Filtrace je nejdůležitější část čističky, která rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Proto je CA1030 vybavena čtyřnásobným filtračním systémem. Dokáže odstranit až 99 % škodlivin obsažených ve vzduchu. Každá jednotlivá filtrační vrstva zachytí specifické druhy nečistot a vzájemnou spoluprací je dosaženo dokonale čistého ovzduší. Díky pokročilé technologii si sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny. Prachový filtr Zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty. Karbonový filtr Pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouř. HEPA filtr 13 Zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spóry plísní apod.) Ionizátor Zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu, které zlepšují celkovou kvalitu ovzduší. Zároveň pohlcuje kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraňuje cigaretový kouř. Senzor kvality ovzduší Čistička disponuje citlivým senzorem znečištění, díky kterému vidíte míru polétavého prachu (PM2,5) v místnosti. Po spuštění pracuje v plně automatizovaném režimu. Sama si načte aktuální stav a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění. Přesná hodnota se zobrazí na přehledném LED displeji. Mobilní aplikace Concept Home Čističku můžete ovládat odkudkoliv pomocí mobilní aplikace Concept Home, která je zdarma dostupná pro iOS i Android. Na dálku ji spustíte nebo vypnete, upravíte rychlost čištění, zjistíte stav filtrů nebo třeba zkontrolujete aktuální stav ovzduší v místnosti, kde se právě nachází.

2 969 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 23a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 23a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 23 cm se dokáže roztočit ve dvou rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

379 Kč

Režimy na míru Ventilátor má 3 provozní režimy. Normální režim chladí konstantě na nastavenou intenzitu. Přirozený režim mění rychlost proudění vzduchu a tím simuluje jemný vánek. Režim spánku běží v přirozeném režimu a úroveň proudění se každých 30 minut snižuje, abyste během spánku neprochladli. Rychlosti proudění vzduchu Sami si nastavíte, jak rychlé proudění vám bude vyhovovat. K dispozici jsou 3 rychlosti a pro lepší cirkulaci vzduchu můžete nastavit oscilaci v úhlu 65°. Funkce, které potěší Nastavení nemůže být jednodušší, jelikož každá funkce má své vlastní tlačítko a vše můžete nastavit i dálkovým ovladačem. Nastavíte si rychlost proudění vzduchu, provozní režim, časovač až na 7 hodin po hodinových krocích, nebo otáčení pro rovnoměrné proudění vzduchu. Moderní design Nemusíte se bát, že by se vám domů nehodil. Jeho design je tak neutrální, že zapadne do každé místnosti. Navíc nezabere skoro žádné místo, takže ho můžete umístit i do jakéhokoliv rohu.

1 619 Kč

Čistička vzduchu Beurer LR500 Vytvořte si lépe dýchatelný vzduch bez sebemenšího zápachu díky čističce Beurer LR500. Je vhodná do místností o ploše až 106 m2. Již po jednom použití se z ní stane ten nejlepší pomocník v boji za čistý a kvalitní vzduch.​ Čistý vzduch Pokud trpíte alergií či dýchacími problémy, je tato čistička vzduchu ta nejlepší volba. Zvládne ze vzduchu odstranit prachové i pylové částice a navíc váz zbaví zápachu. Jestli toužíte po jedinečně čistém prostředí, tato čistička od značky Beurer LR 500 vás nikdy nezklame. Tichý provoz Díky tichému provozu nebude problém ji používat i v situacích, které vyžadují soustředění. Ať už je to práce, čtení či třeba spánek a relaxace. Navíc můžete využít také noční Režim, který vám zajití opravdu tichý provoz pro večerní provoz. Funkce Určitě oceníte barevný indikátor kvality ovzduší. Nastavit můžete ze 4 úrovní + režim turbo. Dále disponuje časovačem, se kterým si můžete nastavit provoz čističky na vámi určenou dobu.

11 289 Kč
Další zboží značky Black & Decker

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ25E Do poslední kapky Šikovný lis na citrusy je v čisté bílém designu. Pomocí kvalitního citrusovače snadno a bez námahy vylisujete každý citrus do poslední kapky. Díky velké nádobě o objemu 350 ml můžete vylisovat spousty šťávy najednou. Snadná údržba Lis se dá snadno rozebrt a umýt v myčce nádobí. Stabilitu přístroje zajistí gumové nožky.

499 Kč

Stolní mixér Black+Decker BXJB800E Skvělý kuchyňský pomocník Usnadněte si práci v kuchyni a vezměte si na pomoc vysokorychlostní mixér Black+Decker BXJB800E. Pomůže vám s přípravou lahodných smoothie, ovocných koktejlů, polévek i krémových omáček. Vyniká svým motorem o výkonu 800 W. Mixér je vybavený kvalitními noži z nerezové oceli, které kombinují 2 rychlosti a pulní funkci, zajistí tak dokonale jemné výsledky. Automatické programy S mixérem Black+Decker BXJB800E můžete vyzkoušet širokou škálu různých receptů. Jistě oceníte odolnou skleněnou nádobou o objemu 1,5 l a praktickým víčkem na přidávání surovin během mixování. 4 nože z nerezové oceli si poradí s téměř s každou surovinou.

1 119 Kč

Horkovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2001E Teplo doma i na cestách Chcete si doma udělat příjemně teploučko? Horkovzdušný ventilátor Black+Decker BXSH2001E je výkonný výrobek, který vám to zajistí. Tento ventilátor pohotově vytvoří teplo doma i na cestách. Praktické funkce Produkt je vybaven plynule nastavitelným termostatem a k dispozici jsou 2 výkonové stupně topení a režim ventilátoru. Ventilátor okamžitě prohřeje vaši místnost. Můžete s ním velmi dobře manipulovat, díky jeho nízké hmotnosti. Uživatele jistě potěší skutečnost, že přístroj je vybaven také funkcí proti přehřátí.

799 Kč

Nástěnný keramický panel Black+Decker BXWSH2000E Dokonalé topení do jakékoliv místnosti od společnosti Black+Decker se postará o okamžité vytopení i udržování tepla přesně podle vašich přání díky programovatelnému termostatu. Hodí se prakticky do každé místnosti díky svým kompaktním rozměrům, možností připevnění na stěnu i ochraně proti vlhkosti. A tu poté vyhřeje během okamžiku díky systému PTC s malými keramickými pláty, které dosáhnou kýžené teploty neuvěřitelně rychle a skvěle ji dokážou udržet. Na teplo v místnosti tak nemusíte zbytečně dlouho čekat a ani za něj zbytečně platit. Plně programovatelný Abyste měli v místnosti teplo vždy podle představ, vám dopomůže plně programovatelný denní a týdenní termostat. Nastavte teplotu v rozmezí 10 až 49 °C i operační čas a užívejte si bez nutnosti vše nastavovat manuálně. Do každé místnosti Topný panel je velmi kompaktní a navíc umožňuje připevnění na stěnu, takže si pro sebe nezabere příliš mnoho místa. Díky krytí IPX2 navíc spolehlivě odolá vlhku, takže se skvěle hodí i do koupelny. Ekonomický provoz Naprogramováním operačního času až na dvanáct hodin si ušetříte starost s vypínáním. Panel se vždy vypne přesně včas, takže se nemusíte bát, že by topil zbytečně a stál vás zbytečné náklady. Bezpečnostní prvky O bezpečnost se stará řada bezpečnostních prvků v čele s automatickým vypnutím v případě přehřátí nebo v případě, že detekuje nečekanou změnu teploty, například při otevření okna.

2 599 Kč

Výkonný provoz Olejový radiátor Black+Decker BXRA1500E slibuje úspornější i efektivnější topení ve vašem pokoji. Díky silnému příkonu 1500 W je vhodný i pro vetší místnosti. Nechybí samozřejmě ani termostat pro úpravu teploty, který je navíc vybaven funkcí automatického vypnutí. Nízkou váhu a kompaktní rozměry pak doprovází i čtveřice koleček a pohodlné držadlo, díky kterým radiátor snadno přemístíte. Řada výhod Mezi výhody olejových radiátorů patří zejména bezúdržbový provoz, protože olej není třeba v radiátoru měnit. Velkým plusem je poté i vysoká akumulační schopnost, radiátor totiž hřeje ještě dlouho po vypnutí z elektřiny a zcela bezhlučný provoz, díky čemuž vás nebude ničím rušit. O bezpečí se zde pak stará i ochrana proti přehřátí a převrhnutí a kontrolka zapnutí.

2 299 Kč

Karbonový infrazářič Black+Decker BXCSH900E Výkonný infrazářič od společnosti Black+Decker pomůže vytopit místnost o ploše až deset metrů čtverečních. Využívá k tomu efektní uhlíkový ohřívač, který přenáší teplo přímo na povrchy a nikoliv na okolní vzduch. Díky tomu je v místnosti příjemně během několika málo okamžiků. Vybrat si navíc můžete mezi dvěma stupni vytápění, abyste měli vždy záruku toho nejvyššího komfortu. Výkonný a ekonomický Infračervené světlo se chlubí zejména svou schopností okamžitě ohřát okolí a neplýtvat zbytečně energií na ohřívání vzduchu. Díky tomu je jeho provoz také značně ekonomičtější. Aby se teplo porozvinulo po celé místnosti se postará oscilační režim. Snadné přenášení Výhodou infrazářiče jsou i jeho kompaktní rozměry, díky kterým si v místnosti nezabere příliš mnoho místa. Spolu s integrovanou rukojetí se pak také snadno přenáší, takže může po bytě cestovat spolu s vámi. Maximální bezpečnost Abyste nemuseli mít strach o bezpečí bytu, své či domácích mazlíčků, je zářič vybaven několika ochranami včetně bezpečnostním vypnutí při pádu nebo převrácení.

1 499 Kč

Teplovzdušný ventilátor Black and Decker BXSH2002E Potřebujete doma trochu tepla navíc? BXSH1500E je přenosný ventilátor, který snadno přenesete jen pár prsty. Zahřeje vám ruce při psaní na počítači nebo ochrání nohy před chladem na vymrzlých kachlících chodby. Přes kompaktní velikost má dva stupně výkonu s maximem 2 000 W, takže opravdu zahřeje. V zimních měsících se bude takový malý zdroj tepla jistě hodit. Rychle zahřeje Ventilátor je koncipovaný jako rychlý zdroj tepla. Bude se vám hodit třeba po návratu ze zimní procházky. Zahřeje promrzlé údy a zmáčené oblečení s ním rychleji uschne. Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Bezpečnost především Díky pojistce proti převrhnutí a přehřátí může ventilátor těžit z malé velikosti a přece je jeho používání naprosto bezpečné. Pokud se překlopí, hned se sám vypne, takže riziko požáru s ním opravdu nehrozí. Rovnoměrný ohřev PTC systém zajistí, že se bude tento ventilátor zahřívat rychle a rovnoměrně. Navíc je vybavený ventilátorem včetně prachového filtru, který vzduch zároveň vyčistí. Využít můžete také funkci oscilace, při které se bude ventilátor otáčet v úhlu 75°. Díky těmto funkcím zahřeje ventilátor bez problémů místnost o velikosti 20 m2.

1 699 Kč

Odšťavňovač Black+Decker BXJE200E Zachovává vitamíny Nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Black+Decker BXJE200E s revoluční technologií lisu pomalu a šetrně lisuje ovoce, zeleninu i ořechy a bylinky a zachovává tak ve šťávě více vitamínů a antioxidantů. Odšťavňování probíhá ve dvou fázích. V první se šťáva získává pomocí drcení a následně se pak drť stlačuje, čímž se docílí velmi vysokého výnosu. Všechny slupky, jadérka a drť jsou průběžně separovány do oddělené nádoby a přístroj tak umožňuje nepřetržitý provoz, bez nutnosti průběžného čištění. Zdravá šťáva každý den Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den s odšťavňovačem Black+Decker BXJE200E, který zajistí intensivní aroma a sjednotí chuť zeleniny, ovoce a bylinek. Díky extra širokému plnícímu otvoru je vhodný i pro velké kusy ovoce, takže už nemusíte ztrácet čas krájením nebo strouháním na drobné kousky. Model je vybaven dvěma nádobami na šťávu a dřeň.

2 999 Kč