IT Polášek

Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6003100

Tento velmi oblíbený produkt Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6003100 od společnosti se zárukou kvality G3FERRARI můžete koupit zde teď právě za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za 999 Kč.
EAN: 8055176400385
Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari
Ověřit dostupnost
Značka: G3FERRARI
999

Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6003100 Představte si situaci, kdy vám doma nejede topení, potřebujete vysušit vlhké zdi nebo si prostě jen chcete zahřát nohy během studených měsíců. V takových a mnoha podobných případech se vyplatí mít po ruce kompaktní teplovzdušný ventilátor, který jednoduše zapojíte do elektrické sítě. G3 Ferrari G6003100 je elegantní zařízení, nabízející pohodlné a rychlé zahřátí místnosti, ať už jste v obývacím pokoji, pracovně nebo třeba v kuchyni. Keramická topná tělesa Keramické topné články, kterými ventilátor disponuje, poskytují rychlý zdroj tepla. Jejich cennou vlastností je dlouhá životnost a také lépe drží teplo. Když se vrátíte z venku promrzlí nebo promočení, díky teplovzdušnému ventilátoru G3 Ferrari se rychle zahřejete a zmáčené oblečení mnohem rychleji uschne. Vysoké přizpůsobení Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Na ovládacím kolečku si snadno vyberete preferovanou teplotu. Přístroj můžete navíc použít jako ventilátor, takže ho využijete i přes léto. Komfort a bezpečnost Praktické madlo a kompaktní rozměry teplovzdušného ventilátoru umožňují pohodlné přenášení, a vy se tak můžete ohřát kdekoli s přístupem k zásuvce. Výrobce samozřejmě myslel i na bezpečnost. Z toho důvodu je ventilátor vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a v případě pádu se automaticky vypne.

Další zboží z kategorie Vzduchotechnika

Moderní bezlopatkový design Keramický teplovzdušný ventilátor Ardes ARD4BL1 v sympatickém moderním designu zapadne do každé domácnosti. Černý plášť ventilátoru je doplněný LED podsvíceným displejem, který ukazuje teplotu. Celkem jsou k dispozici 2 výkonové stupně Eco a Comfort. 4 barvy světla Teplovzdušný ventilátor má funkci nočního světla, které si můžete nastavit. Máte na výběr ze 4 příjemných barev. Dále oceníte funkci časovače, který můžete nastavit až na 12 hodin, nebo ochranu proti přehřátí a převržení.

2 599 Kč

Stolní ventilátor ECG FT 23a Toužíte po letním osvěžení, ale nechcete si nechat vrčet u ucha nějaký otravný přístroj? Ft 40a vás překvapí svou tichostí. Tenhle ventilátor se díky širokým možnostem nastavení přizpůsobí vašim potřebám a přinese vám domů příjemný studený vánek. Kam to fouká Výhodou ventilátoru FT 23a je také variabilita jeho nastavení, se kterou můžete cílit osvěžující vánek. Ventilátor je nastavitelný ve výšce i úhlu kmitání a díky stabilní křížové základně bude stát vždy pevně na místě. Vánek i vichřice Ventilátor s průměrem celých 23 cm se dokáže roztočit ve dvou rychlostech, takže se přizpůsobí vašim potřebám. Samozřejmostí je také ochranná mřížka a pojistka proti přehřátí.

379 Kč

Čistička vzduchu Nedis AIPU100CWT Konečně se nadechněte Životu v čistém domově nebo kanceláři se nic nevyrovná. I když je místnost perfektně uklizená, kvalita vzduchu tomu nemusí odpovídat. Částice prachu a špíny poletující ve vzduchu mohou být tak malé, že ani nejsou vidět. Nedis® čistička vzduchu představuje dokonalé řešení, které zajistí zdravé vnitřní klima. Inteligentní ovládání Čistič vzduchu má náladové osvětlení a modře podsvícená dotyková tlačítka, která zajišťují dobrou viditelnost. Čistička má tři rychlosti a noční režim. Ten zajišťuje čistý, svěží vzduch i přes noc, a to s ještě nižší hladinou hluku a vypnutým osvětlením. Díky tomu je čistič vzduchu vhodný do ložnice, dětského pokoje nebo jakékoli místnosti do 20 m2. Skvělé vlastnosti Čistička vzduchu využívá HEPA filtr, který odstraňuje až 99,99 % všech částic od velikosti 0,3 mikrometru, což zahrnuje pyl a prachové roztoče. Což je důležité pro alergiky. Přístroj navíc disponuje ionizátorem. Ten zajišťuje, že částice nečistot a prachu klesnou k zemi namísto volného poletování vzduchem, který dýcháte. Díky tomu si budete moci s rodinou vychutnat mimořádně čistý vzduch i v uzavřených prostorách.

1 979 Kč

Kompaktní horkovzdušný ventilátor Rowenta SO5115 je ideální volbou, hledáte-li způsob, jak vytopit chatu nebo chalupu. Je mimořádně výkonný, takže si poradí s i většími prostory a díky praktického uchu se velmi snadno přenáší. Dokáže velmi rychle vytopit místnost, takže již nemusíte po vstupu do vymrzlé chalupy nekonečně dlouho čekat. Chcete-li ho využít doma, jeho prostorová nenáročnost se stane výhodou v koupelnách i jiných prostorách, kde se vám v bytě drží zima. Tento teplovzdušný ventilátor dosahuje úctyhodného maximálního výkonu 2400 W a disponuje termostatem s protizámrazovou pojistkou. Nabídne uživatelům výběr mezi dvěma výkonnostními stupni: maximální výkon, nebo výkon 1200W. Dále jeho multifunkčnost podtrhuje možnost využít přístroj pro chlazení studeným vzduchem. Pro snadnější manipulaci je tento model vybaven praktickým držadlem na přenášení.

1 029 Kč

Zvlhčovač vzduchu Stylies Orion Máte doma vzduch tak suchý, až vám drhne v nose? Během topné sezóny, kdy nám s každým větráním uniká cenné teplo, je obtížnější udržovat kvalitní čerstvý vzduch. V závislosti na způsobu vytápění může tak být vzduch v místnosti příliš vlhký nebo naopak suchý. Pokud spadáte do druhé kategorie a nechce se vám pobíhat po místnosti s rozprašovačem, řešením je zvlhčovač. Stylies Orion je inteligentní a úsporný přístroj, se kterým se vám bude lépe dýchat. Vždy ta správná vlhkost vzduchu Zvlhčovač využívá technologii studeného odparu, kdy se voda nasaje do filtru ventilátor ji poté rozfoukává do prostoru. Dosáhnete tak přirozené vlhkosti vzduchu. Navíc díky hygrostatu můžete jen zapnout automatický režim a zvlhčovač bude udržovat stabilní vlhkost vzduchu 40-55 %. Čistá a provoněná domácnost Zvlhčovač může zastát také funkci čističky vzduchu. Má totiž výměnný filtr, který zachytí prach a nečistoty a vy je nebudete dýchat. Přístroj má navíc ionizátor, takže vzduch bude působit čerstvěji. Další stupeň filtrace zajistí antibakteriální kostka, která zabrání množení bakterií a plísní. A stačí přidat do vestavěné kazety pár kapek aromatického oleje a vaše domácnost bude navíc krásně vonět. Snadné ovládání Vše nastavíte na jednoduchém ovládacím panelu. Odvlhčovač umí automaticky regulovat vlhkost a má dva stupně výkonu. Přístroj je také tichý a díky možnosti nočního režimu s vypnutým podsvícením se vám bude během jeho provozu dobře spát. Nádržka má kapacitu 6 l a senzor hladiny vody. Pokud voda dojde, rozsvítí se červená kontrolka a přístroj se vypne.

2 899 Kč

Konvektor Ardes Kalor AR4C06 Trápí vás blížící se zimní mrazíky? Dodatečný zdroj tepla by se mohl hodit, i kdyby jen tak pro jistotu. Konvektor zvládne na rozdíl od malého ventilátoru vytopit i větší prostor. Můžete ho tedy nechat přitápět vedle ústředního topení nebo ho dát na místa, kde jiné topení není. Například do garáže. Zvládne vytopit až 45m3 a díky nastavitelnému výkonu s ním neprotopíte půl výplaty. Stabilní teplota Díky dvěma stupňům výkonu (750/1500) a termostatu bude konvektor snadno udržovat teplotu, jakou potřebujete. Zároveň tak ušetříte energii. Nechte ho jen lehce přitápět a nad účtem za elektřinu se vám neprotočí panenky. Navíc konvektory na rozdíl od ventilátorů šíří teplo po místnosti na základě přirozeného proudění vzduchu a nespotřebovávají tak další energii na ventilaci. Rychlý zdroj tepla Konvektor má funkci turbo, takže dokáže místnost zahřát velmi rychle, když to bude potřeba. Bude se to hodit, když přijdete zmoklí z procházky. Navíc má ochranu proti přehřátí, takže se nemusíte bát případné nehody, pokud necháte ventilátor chvíli bez dozoru. Během chvíle už budete sedět v teple pod dekou a s horkým čajem a vychutnávat si domácí pohodu, jakou nemají kapky deště bušící do oken šanci narušit.

839 Kč

Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3761 WH Teplo doma i na cestách Chcete si doma udělat příjemně teploučko? Horkovzdušný ventilátor Clatronic HL 3761 WH je výkonný výrobek, který vám to zajistí. Tento ventilátor pohotově vytvoří teplo doma i na cestách. Praktické funkce Produkt je vybaven plynule nastavitelným termostatem a k dispozici jsou 2 výkonové stupně topení a režim ventilátoru. Ventilátor okamžitě prohřeje vaši místnost. Můžete s ním velmi dobře manipulovat, díky jeho nízké hmotnosti. S praktickým madlem pak vždy pohodlně transportujete horkovzdušný ventilátor na potřebné místo. Uživatele jistě potěší skutečnost, že přístroj je vybaven také funkcí proti přehřátí.

749 Kč

Dotykové ovládání Nastavte si rychlost filtrování podle své libosti. Také můžete využít dostupných režimů a to vše díky dotykové obrazovce. Nebo jen zapněte automatický režim a čistička rozhodne za vás, v jakém čase a s jakou intenzitou bude vzduch kolem vás filtrovat. Snadná manipulace Pohodlně můžete vyměnit použitý filtr za nový. Jeho stav zkontrolujete pomocí okénka. Čističku vzduchu lze také snadno přemístit do jakékoliv místnosti, je totiž vybavena kolečky a vy se tak nemusíte namáhat složitým přesouváním. Odstraní až 99 % škodlivin Dýchejte čistý a zdravý vzduch! Čistička Toshiba pomocí třífázové filtrace DualMax a 5vrstevnému filtru True HEPA odstraňuje z prostoru nečistoty, pyl, bakterie, viry nebo roztoče a to bez ohledu na poloze zařízení. Minimum alergenů Zbavit se plísní, virů, bakterií lze snadno díky technologii M-Plasma. Navíc dokáže potlačit i zápach a kouř. Tichý chod Nebuďte při ničem rušeni. Čistička vzduchu je vybavena technologií MicroSound, tudíž vás nebude obtěžovat zbytečným hlukem. Výpočet kvality vzduchu Vždy budete vědět, jaký vzduch dýcháte. Čistička Toshiba totiž měří obsah mikroskopických částic PM 2,5 na vstupu a výstupu vzduchu.

6 489 Kč
Další zboží značky G3FERRARI

Snadné použití a rychlost Pizza trouba DELIZIA G1000602 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 400 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

2 619 Kč

Teplovzdušný ventilátor G3 Ferrari G6003100 Představte si situaci, kdy vám doma nejede topení, potřebujete vysušit vlhké zdi nebo si prostě jen chcete zahřát nohy během studených měsíců. V takových a mnoha podobných případech se vyplatí mít po ruce kompaktní teplovzdušný ventilátor, který jednoduše zapojíte do elektrické sítě. G3 Ferrari G6003100 je elegantní zařízení, nabízející pohodlné a rychlé zahřátí místnosti, ať už jste v obývacím pokoji, pracovně nebo třeba v kuchyni. Vysoké přizpůsobení Teplotu můžete regulovat dvěma stupni výkonu a ventilátor má také zabudovaný termostat. Na ovládacím kolečku si snadno vyberete preferovanou teplotu. Přístroj můžete navíc použít jako ventilátor, takže ho využijete i přes léto. Komfort a bezpečnost Praktické madlo a kompaktní rozměry teplovzdušného ventilátoru umožňují pohodlné přenášení, a vy se tak můžete ohřát kdekoli s přístupem k zásuvce. Flexibilitu přístroje umocňuje i možnost umístit jej ve vertikální či horizontální poloze. Výrobce samozřejmě myslel i na bezpečnost. Z toho důvodu je ventilátor vybaven funkcí automatického vypnutí v případě přehřátí.

649 Kč

Pizza trouba G3Ferrari Napoletana G1003202 Snadné použití a rychlost Pizza trouba Napoletana G1003202 je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí připravit domácí pizzu. Díky volitelné teplotě až 390 °C si můžete vychutnat pizzu z čerstvých surovin, nebo i mraženou a to za pouhých 5 minut. Jedinečná chuť Vůně a nenapodobitelnou chuť pizzy dosáhnete díky pizza kameni, který zaručuje stejný výsledek jako pece těch nejlepších neapolských pizzerií. Nedochází k úniku kouře a jiných pachů, můžete tak připravit nejen pizzu, ale také sladké nebo slané koláče.

3 489 Kč

Mini trouba G3 Ferrari G10152 Rosto 37 Mini trouba G3 Ferrari G10152 Rosto 37 může být perfektním řešením do menších kuchyní. Svou vnitřní kapacitou 37 litrů se podobá spíše běžné mikrovlnce, avšak je dost objemná na to, abyste v ní připravili až 2 pokrmy současně nebo dokonce pizzu o průměru 37 cm! Mini trouba disponuje termostatem s teplotním rozsahem 40 – 300 °C. Nabízí také možnost horního, dolního či kombinovaného ohřevu, s ventilátorem i bez nebo funkci grilu, takže máte zajištěnou flexibilitu použití jako pomocné trouby. Abyste nic nepřipálili, pomůže vám časovač s dosahem 90 minut. Jistě oceníte i nenáročnou údržbu interiéru, smaltované vnitřní stěny umožňují rychlé a snadné čištění. Potěší vás také dvojité sklo dvířek trouby, které zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, a tedy i vaši bezpečnost. Příslušenství Elektrická trouba je dodávána s roštem, obdélníkovým plechem a kulatým plechem na výtečnou křupavou pizzu.

3 799 Kč

Mini trouba G3 Ferrari G10148 Rosto Titanium 45 Mini trouba G3 Ferrari G10148 Rosto Titanium 45 může být perfektním řešením do menších kuchyní. Se svou vnitřní kapacitou 45 litrů je dost objemná na to, abyste v ní připravili až 2 pokrmy současně. Při pečení pojme talíř o průměru až 40 cm. Mini trouba disponuje termostatem s teplotním rozsahem 40 – 280 °C. Nabízí také možnost horního, dolního či kombinovaného ohřevu, s ventilátorem i bez, takže máte zajištěnou flexibilitu použití jako pomocné trouby. Abyste nic nepřipálili, pomůže vám časovač s dosahem 90 minut. Jistě oceníte i nenáročnou údržbu interiéru, smaltované vnitřní stěny umožňují rychlé a snadné čištění. Potěší vás také dvojité sklo dvířek trouby, které zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci, a tedy i vaši bezpečnost. Příslušenství Elektrická trouba je dodávána s roštem, obdélníkovým plechem a kulatým plechem na výtečnou křupavou pizzu.

4 399 Kč

Kuchyňská váha G3Ferrari Maddy G2008202 Moderní design Hledáte šikovného pomocníka do kuchyně? Pak je pro vás váha G3Ferrari Maddy G2008202 to co hledáte. Je vyrobená v líbivém designu a je digitální. Praktické vlastnosti S maximální nosností 5 kg, zvládne zvážit vše co budete potřebovat. Funkce TARA vám pomůže při odvažování více surovin do jedné misky. Přesnost vážení je 1 g.

439 Kč

Horkovzdušný ventilátor G3Ferrari G60001 Horkovzdušný ventilátor G3Ferrari G60001 dokáže i přes své malé rozměry hotové divy. Díky termoodolnému plastovému tělu ze sebe může vydat maximum. V zimním období ho určitě využijete, jakmile budete potřebovat rychle vytopit místnost = koupelna, obývat, ložnice, dětský pokoj a tak dále. Ovšem, ani v létě vás nezklame. Můžete ho využít jako ventilátor bez ohřevu a zpříjemnit si tak pobyt v uzavřených místnostech. I manipulace s ním je velmi snadná. Disponuje totiž praktickou rukojetí. Výrobce samozřejmě myslí i na bezpečnost. Z toho důvodu je ventilátor vybaven bezpečnostním zařízením proti přehřátí a v případě pádu se automaticky vypne.

599 Kč

Topinkovač G3Ferrari Artista G1013401 Vynikající snídaně Je všeobecně známé, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne a proto byste ji neměli určitě podceňovat. Topinkovač G3Ferrari Artista G1013401, který je určen pro přípravu 2 topinek najednou, se postará o to, že si zamilujete jak chystání, tak především konzumaci snídaně. Praktické funkce Určitě oceníte automatické vyhazování chleba, dále možnost rozmrazování a ohřívání a v neposlední řadě pojistku proti vzpřímení chleba. Zásuvka na drobky Toustovač Ariete disponuje praktickou zásuvkou na drobky. Jakmile přístroj dokončí svoji práci, jednoduše ji vysunete a odstraníte všechny drobečky. Díky tomu je čištění a údržba velice snadná a rychlá.

1 499 Kč