IT Polášek

ThermoPro TP68C – TP-68C

Tento velmi žádaný výrobek ThermoPro TP68C - TP-68C od naší známé značky ThermoPro pořídíte momentálně pořád výhodně! Teď v akci 1 609 Kč.
EAN: 0672299992832
ThermoPro TP68C - TP-68C
Ověřit dostupnost
Značka: ThermoPro
1 609
Popis

Digitální meteostanice s dobíjecím senzorem. Zaznamenává vnitřní a venkovní teplotu, vlhkost. Měření barometrického tlaku. Velký a přehledný 7“ LCD displej. Nastavitelný jas LCD displeje. Předpovídá počasí prostřednictvím 5 ikon. Zaznamenává minimální/maximální teploty a vlhkost. Podporuje až 3 bezdrátové senzory. Dosah signálu až 150 m. Napájení AC adaptérem. Data lze zálohovat prostřednictvím 3ks AAA baterií. Baterie nejsou součástí balení.

Další zboží z kategorie Meteostanice
Emos E5101 -

Meteostanice Emos E5101 bezdrátová, LCD podsvícení, měření venkovní a vnitřní teploty, zprávy o indexu kvality ovzduší v reálném čase a předpověď počasí na 12 – 24 hodin, měří teplotu, barometrický tlak, opakované buzení, hodiny, budík a datum.

1 090 Kč
Technoline WT 235S -

Digitální budík pro sledování času a každodenní buzení. Nabízí funkci opakovaného buzení po 5 minutách a buzení zvukovým signálem, měření vnitřní teploty, zobrazuje čas a datum včetně zkratky názvu dne, řízení času rádiovým signálem DCF-77.

560 Kč
Garni 615 Precise

Meteostanice – měří vnitřní i vnější teplotu, relativní vlhkost, barometrický tlak. Zobrazení fáze měsíce. Budík s funkcí Snooze. Napájení síťovým adaptérem nebo bateriemi. Krytí IPX5. Inverzní barevný VA displej o rozměrech 69 x 115 mm.

1 790 Kč
Garni 547 Line

Meteostanice s časem a datem řízenými rádiovým signálem DCF-77. Informace zobrazené na špičkovém barevném VA displeji. Budík, měření vnitřní a venkovní teploty, relativní vlhkosti a absolutního barometrického tlaku. Teplotní čidlo pro měření vnější teploty a relativní vlhkosti. Přední rámeček je z bambusového dřeva. Celkové rozměry: hl. jednotka 205 x 130 x 30 mm, hmotnost: 300 g.

1 659 Kč
Další zboží značky ThermoPro

Multifunkční digitální bezdrátová meteostanice. Přehledný podsvícený 7“ LCD displej. Jeden venkovní senzor. Zaznamenává vnitřní a venkovní teplotu, vlhkost, barometrický tlak. Funkce předpovědi na 24 h. Možnost připojení 3 senzorů. Napájení kabelem typu C nebo 3 bateriemi AAA, které jsou součástí balení.

1 290 Kč

Bluetooth digitální teploměr a vlhkoměr. Určen do interiéru. Vestavěné hodiny. Prémiový senzor Sensirion. Podsvícený 3″ LCD displej. 10s obnovovací frekvence. Analyzuje teplotní trendy a vlhkost v průběhu času. Podpora technologie Bluetooth 5.0. Ovládání aplikací ThermoPro Sensor. Zasílání upozornění.

599 Kč
ThermoPro TP50 -

Digitální teploměr a vlhkoměr. Určen do interiéru. Poskytuje informace o rekordní vysoké a nízké vlhkosti / teplotě. Lze postavit i pověsit. Magnet na zadní části pro připevnění na lednici. Měřič vlhkosti indikuje stav pomocí ikon. 2,7“ LCD displej s velkými číslicemi. Obnovovací frekvence při měření teploty je 10 s. Volitelná jednotka zobrazení teploty °F / °C. Napájení na 1ks AAA baterie. Baterie je součástí balení.

259 Kč
ThermoPro TP49-W -

Digitální teploměr a vlhkoměr. Určen do interiéru. Lze postavit i pověsit. Měřič vlhkosti indikuje stav pomocí ikon. Velký LCD displej s výraznými údaji. Obnovovací frekvence při měření teploty je 10 s. Volitelná jednotka zobrazení teploty °F / °C. Funkční na 1 ks baterie typu AAA s životností 18-24 měsíců. Baterie je součástí balení.

229 Kč