IT Polášek

Turtle Beach STEALTH PRO, černá – PlayStation – 731855033669

Tento akční a ve slevě produkt Turtle Beach STEALTH PRO, černá - PlayStation - 731855033669 od známého předního výrobce Turtle Beach můžete koupit teď v bezva akci. Teď v akci 8 549 Kč.
EAN: 731855033669
Turtle Beach STEALTH PRO
Ověřit dostupnost
Značka: Turtle Beach
8 549

Bezdrátová sluchátka, 50mm Nanoclear měniče, frekvenční rozsah 10Hz – 22kHz, technologie Variable Active Noise Cancellation, mikrofon TruSpeak s funkcí potlačení hluku, připojení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo s využitím bezdrátového přijímače, kompatibilní s PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Mac, Nintendo Switch a mobilní zařízení s Bluetooth.

Další zboží z kategorie Turtle Beach STEALTH PRO

Bezdrátová sluchátka, 50mm Nanoclear měniče, frekvenční rozsah 10Hz – 22kHz, technologie Variable Active Noise Cancellation, mikrofon TruSpeak s funkcí potlačení hluku, připojení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo s využitím bezdrátového přijímače, kompatibilní s Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Mac, Nintendo Switch a mobilní zařízení s Bluetooth.

8 549 Kč
Další zboží značky Turtle Beach

Pokročilý herní gamepad se speciálním panelem pro ovládání audia. 3,5mm jack konektor pro zapojení sluchátek. Zvukové funkce Turtle Beach, Superhuman Hearing, monitoring mikrofonu, možnost výběru jednoho z několika EQ režimů, ovládání hlasitosti chatu a zvuků, rychlé ztlumení mikrofonu. Speciální režim Pro-Aim pro dokonalé zaměřování i na velké vzdálenosti. Možnost uložení až 4 volitelných profilů. Ergonomické chladící rukojeti. Vibrace v rukojetích a ve spouštích. Kompatibilní s PC a Xbox. Hmotnost 300 g. Rozměry 180 x 183 x 73 mm.

1 499 Kč

Herní náhlavní souprava pro PlayStation 4. Lehký a pohodlný design. Vysoce kvalitní 40mm reproduktory. Náušníky z paměťové pěny a syntetickou kůži na povrchu. Citlivý mikrofon Turtle Beach. Univerzální připojení 3,5mm JACK – Nintendo Switch, PS4, PS4 Pro, Xbox One, PC, mobilní zařízení.

899 Kč

Bezdrátová herní sluchátka určená pro použití s PS4 a PS5, rozumí si ale i s PS4 Pro či s Nintendo Switch. 50 mm měniče a Superhuman Hearing zvuk. Při použití s PS5 připraven rovněž Sony 3D audio. 4 přednastavené zvukové režimy (Bass Boost, Signature Sound, Treble Boost, Vocal Boost). Výdrž baterie cca 15 hodin. Bezdrátové připojení přes mini USB dongle. Velké mušle z měkké paměťové pěny. Sklopný všesměrový mikrofon.

2 399 Kč

Náhlavní sluchátka se 40mm měniči a s podporou technologie Bass Boost. Zesílený zvuk a basy po dobu až 12 hodin díky nabité baterii, po jejím vybití pouze pasivní režim. Náušníky ProSpecs z paměťové pěny potažené prodyšnou sportovní tkaninou dokonale odvádějící vlhkost. Sklopný mikrofon s možností ztlumení. Konektor 3,5mm jack.

1 190 Kč

Propracovaná herní sluchátka s všesměrovým mikrofonem, která nabízejí virtuální surround zvuk (prostřednictví platformy 3D Audio od Sony). Jsou vybavena funkcí pro monitoring mikrofonu. Headset s náušníky z paměťové pěny je plně kompatibilní s konzolemi PS5 (kompatibilita bude upřesněna výrobcem) a PS4 (Pro), spolupracuje také s konzolí Nintendo Switch (ta je podporována prostřednictvím připojení USB pouze v dokovacím režimu. Chat je k dispozici pro hry, které podporují možnosti chatování ve hře). Rozhraní: Bluetooh, bezdrátový mini-USB transmiter.

3 889 Kč

Headset pro Xbox Series X/S a Xbox One; kompatibilní také s PlayStation, Nintendo Switch, PC a Mac; bezdrátový skrze 2,4 GHz USB dongle, 50 mm reproduktory, frekvenční odezva 20 Hz – 20 kHz, výdrž baterie 48+ hodin, mikrofon se ztlumením při jeho zvednutí, oddělené ovládání hlasitosti hry a hovoru (Xbox); design umožňující hraní s brýlemi.

3 101 Kč

Bezdrátová sluchátka, 50mm Nanoclear měniče, frekvenční rozsah 10Hz – 22kHz, technologie Variable Active Noise Cancellation, mikrofon TruSpeak s funkcí potlačení hluku, připojení pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo s využitím bezdrátového přijímače, kompatibilní s Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Mac, Nintendo Switch a mobilní zařízení s Bluetooth.

8 549 Kč

Bezdrátová herní sluchátka určená pro použití s s Xbox One a Xbox Series X, rozumí si ale i s Windows 10. 50 mm měniče a Superhuman Hearing zvuk. Při použití s Xbox se můžete těšit na prostorový zvuk Windows Sonic. 4 přednastavené zvukové režimy (Bass Boost, Signature Sound, Treble Boost, Vocal Boost). Výdrž baterie cca 15 hodin. Bezdrátové připojení přes Xbox Wireless. Velké mušle z měkké paměťové pěny. Sklopný všesměrový mikrofon.

2 279 Kč