IT Polášek

Vánoční řetěz Tesla, barevný, 160LED, 8m + 5m kabel

Nový produkt Vánoční řetěz Tesla, barevný, 160LED, 8m + 5m kabel od spolehlivé značky Tesla lze nakoupit bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 599 Kč. EAN: 8596238004306
Vánoční řetěz Tesla
Více informací »
Značka: Tesla
599
Popis

Vánoční řetěz Tesla, barevný Vychutnejte si dosyta vánoční atmosféru s těmito stylovými LED řetězy od Tesly. Můžete je umístit doma i venku a nechat svítit v jednom z osmi světelných módů. Pohodlně je můžete ovládat s pomocí dálkového ovládání i časovače. Jejich dlouhá životnost jim zaručí, že se stanou pevnou součástí svátků. Barvy, kam se podíváte Soubor 160 barevných LED zajistí potěchu vašemu oku za každé příležitosti. A pokud vás nějaká kombinace světel omrzí, z osmi módů svícení si vyberete jiný, lepší. Osvítí tak haly nebo dětské a obývací pokoje. S krytím IP44 je navíc můžete umístit i ven, takže ozdobí i vaše zahrady nebo altánky. Užitečný časovač S přívodním kabelem o délce 5 metrů je pohodlně připojíte do zásuvky. Mají nízkou spotřebu energie, takže mohou klidně běžet po celý den. A pokud se vám tato představa nelíbí, můžete nastavit časovač, který je po určitém čase automaticky vypne.

Další zboží z kategorie Vánoční osvětlení
Vánoční osvětlení Emos D1AM03

Vánoční osvětlení Emos D1AM03 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 10 m a tvoří jej 100 LED diod s vícebarevným světlem. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení.

359 Kč
Vánoční osvětlení Emos D2CC04

Vánoční osvětlení Emos D2CC04 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 3 m a tvoří jej 50 LED diod s barvou světla studená bílá. Řetěz je specifický v tom, že část diod bliká a část jen svítí, takže zajímavé a netradiční osvětlení tak máte zajištěno. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

299 Kč
Vánoční osvětlení Solight 1V52B

Krásný vánoční řetěz ukrývající se pod názvem 1V52-B od společnosti Solight pomůže dokreslit vánoční atmosféru a rozzářit váš pokoj v období svátků. Krásná vánoční dekorace Na řetězu se nachází celkem 10 LED hvězdiček, jenž svítí krásným modrým světlem. Vzniká tak velmi moderní a energická dekorace, kterou si brzy zamilujete .Výhodou modelu je i napájení přes dvojici tužkových baterií, díky čemuž se nemusíte spoléhat na přístup k elektrické síti a umístit dekoraci i na hůře dostupná místa. V závislosti na kvalitě pořízených baterií pak vydrží hvězda v provozu zhruba 130 hodin. Technické informace Délka řetězu: 1,5 m Délka přívodu: 1 m Napájení: 2 x AA baterie

219 Kč
Vánoční osvětlení Emos D5AC02

Vánoční osvětlení Emos D5AC02 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a doma jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásný vánoční řetěz Velkou výhodou je, že toto osvětlení můžete použít jak pro venkovní, tak vnitřní výzdobu. Délka LED řetězu je 8 m a délka přívodní šňůry 5 m. Se svoji délkou se tak perfektně hodí pro stromy o výšce až 140 cm. Abyste se mohli z vánočního řetězu EMOS těšit plnými doušky, disponuje také praktickou funkcí časovače. Praktický časovač Právě díky časovači nebudete muset přemýšlet nad tím, že je třeba řetěz zapnout. Časovač za vás řětěz zapne, nechá jej 6 hodin svítit, po této době jej vypne na 18 hodin a pak opět zapne, no a tak stále dokola. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné.

463 Kč
Další zboží značky Tesla
LED žárovka Tesla

LED žárovka GU5,3 MR16 Tesla, denní bílá Jedná se o LED žárovku s barevnou teplotou 4000 K. Celý prostor tak osvítí teple bílým světlem se svítivostí 300 lm. Je opatřena paticí GU5,3, takže přijde vhod do lamp i jiného osvětlení. Jedná se o bodové světlo, takže ji využijete spíše jako osvětlení určitého prostoru. Její úhel osvícení je totiž 100°. S životností 25 000 hodin navíc máte jistotu, že vám bude sloužit opravdu dlouho.

99 Kč
TESLA TE-300 POUŽITÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Set-top box TESLA TE-300 Multimediální set-top box TESLA TE-300 vás dokonale připraví na přenos digitálního pozemního vysílání v novém formátu DVB-T2. Mezi jeho další vlastnosti patří schopnost zaznamenávat pomocí funkce TimeShift a zobrazení programového průvodce EPG, který vám zpříjemní orientaci mezi jednotlivými stanicemi. DVB-T2 bez problémů Nebojte se přechodu na nový formát DVB-T2 a pořiďte si set-top box Alma 2820, který vlastní certifikát Českých Radiokomunikací. Díky tomu budete moci své oblíbené pořady sledovat až ve Full HD rozlišení. TimeShift & EPG Nezmeškejte žádný svůj oblíbený pořad díky funkci TimeShift, která se postará o nahrání dle vašeho výběru a vy si tak budete moci zpětně program přehrát. Využívejte elektronického programového průvodce EPG, aby už vám nikdy neunikl žádný zajímavý snímek. Menu je v nabídce v českém i slovenském jazyce. Set-top box lze nastavit pomocí konektoru HDMI a SCART a portu USB přehrávač s podporou formátů MP3, JPEG a AVI. Do USB portu lze připojit až 2 TB velké externí úložiště.

398 Kč
Vánoční řetěz Tesla

Vánoční řetěz Tesla, rampouch Vychutnejte si dosyta vánoční atmosféru s těmito stylovými LED řetězy ve tvaru rampouchů od Tesly. Můžete je umístit doma i venku a nechat svítit dle libosti. Pohodlně je můžete ovládat s pomocí časovače. Jejich dlouhá životnost jim zaručí, že se stanou pevnou součástí svátečních oslav. Příjmené osvícení Soubor 50 LED s teplotou světla 6500K zajistí potěchu vašemu oku za každé příležitosti. Osvítí haly nebo dětské a obývací pokoje. S krytím IP44 je navíc můžete umístit i ven, takže ozdobí i vaše zahrady nebo altánky. Nano řetěz nevydává UV ani IR záření a je zcela bez rtuti, olova či jiných nebezpečných látek. Užitečný časovač S délkou 5 metrů je pohodlně rozvěsíte, kam uznáte za vhodné. Napájení jim zajišťuje trojice AA baterií. A aby běžely přesně tak dlouho, jak budete chtít, můžete nastavit časovač, který je po určitém čase automaticky vypne.

399 Kč
Tyčový vysavač Tesla PureStar

Tyčový vysavač Tesla PureStar E40 Elektromotor druhé generace Objevte nový TESLA PureStar E40 a zvolte si pohodlí poskytované výkonným, ale přesto tichým elektromotorem druhé generace. Při úklidu jej nemusíte zapojovat do zásuvky nebo zakopávat o zamotaný kabel. Odnímatelný výkonný ruční vysavač je vybaven motorizovaným turbokartáčem s LED osvětlením, který vám pomůže uklidit tmavá místa. Osvědčí se při úklidu interiéru automobilu, stejně jako pohovky v obývacím pokoji. Cyklónová technologie Nečistoty nasávané vysavačem směřují přímo do nádoby na nečistoty, a proto se nemusíte zdržovat vyměňováním prachových sáčků. Po ukončení vysávání lze nádobu jednoduše umýt vodou a nachystat pro další použití. Cyklonová technologie filtrace poskytuje vysoký sací výkon, při kterém dochází k neustálé rotaci vzduchu uvnitř vysavače a tím k oddělení vzduchu a nečistot. Spolu s následnou filtrací pomocí výstupního HEPA filtru tak dochází k vyšší kvalitě filtrace než u klasických vysavačů. Výkonný motor Je vybaven bezkartáčovým stejnosměrným digitálním motorem druhé generace, který poskytuje vyšší rychlost, méně hluku a prodlužuje životnost vysavače. Vysavač má dvě nastavení rychlosti, Standard a Turbo. Ideální na zvířecí chlupy Výkonný motorizovaný turbokartáč vám pomůže odstranit zvířecí srst. A pokud to situace vyžaduje, stačí jej rychle vyměnit za mini turbo rotační kartáč na čalounění a vyčistit také sedačku. Bohaté příslušenství V balení získáte motorizovaný turbo rotační kartáč na podlahy a koberce, motorizovaný mini turbo rotační kartáč na čalounění, kartáč 2v1, dlouhou štěrbinovou trubici, malou štěrbinovou trubici, kartáč na pohovku a držák na zeď.

3 189 Kč