IT Polášek

Vestavná myčka nádobí Gorenje GI661D60,16sad,60cm

Tento zlevněný kousek Vestavná myčka nádobí Gorenje GI661D60,16sad,60cm od známé kvalitní značky Gorenje je k získání u nás právě za extra cenu! Právě lze objednat jen za 10 569 Kč.
EAN: 3838782464621
Vestavná myčka nádobí Gorenje
Ověřit dostupnost
Značka: Gorenje
10 569
Popis

XXL myčka pojme až 16 jídelních souprav Variabilní a objemný vnitřní prostor vám umožní mytí až 16ti sad najednou ve třech koších. Obsluhu myčky usnadňuje také její flexibilita, která je patrná hlavně při vkládání nádobí. Rychlé mytí Míváte často návštěvy s větším počtem hostů? Funkce SpeedWash je pro takové příležitosti ideální! Za rekordních 15 minut bez problémů umyjete větší množství mírně zašpiněného nádobí, které můžete hned opět použít. Nedostatek čistých talířů, sklenic či příborů vám už nebude narušovat dobře rozběhnutou párty ani oslavu. Funkce TotalDry Po dokončení programu dojde k automatickému pootevření dvířek myčky. Díky tomu zbytková pára uniká ven, takže následné sušení nádobí je ještě efektivnější. Nastavitelné koše Koše disponují několika různými pohyblivými prvky, které se lépe přizpůsobí vašim potřebám. Například nosníky ve spodním koši můžete jednoduše sklopit, abyste získali ještě více prostoru pro větší kusy nádobí. Do myčky se tak vejdou i ty největší hrnce a talíře. Speciální zásobník na příbory je navržen tak, aby se nepoškrábaly a důkladně vyschly. Vždy čistá kojenecká láhev Tato funkce prodlouží dobu mytí a teplotu zvýší o 5 °C. V kombinaci s intenzivním programem to znamená, že nádobí se myje při teplotě 75 °C, což ničí většinu bakterií. Program, který napodobuje proces sterilizace, je vytvořen pro rodiny s dětmi pro čištění dětských potřeb a lahví. Ochrana proti vytopení Velmi užitečnou výbavou myčky Gorenje GI661D60 je bezpečnostní systém AquaStop, který brání úniku vody. Díky této funkci můžete nechat zařízení pracovat i bez dozoru. Pokud AquaStop zachytí vytékající vodu, automaticky zastaví její další přívod do myčky a současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku spotřebiče. Přívod horké vody Myčky nádobí Gorenje můžete místo studené vody připojit k horké vodě (s maximální teplotou 70 °C). Když si vyberete přívod horké vody, proces mytí se zkrátí a zároveň se sníží spotřeba energie. Ideální řešení pro vaši rodinu, které je šetrné k přírodě i vašemu rozpočtu. Samočistící filtr Filtr myčky prochází automatickou údržbou, při které se očistí od nanesených zbytků jídla. Nedochází tedy k jeho ucpání, které by mohlo bránit správnému fungování spotřebiče.

Další zboží z kategorie Vestavné spotřebiče
Vestavná myčka nádobí Fagor 3LVF-434.1IT

Šikovná myčka do každé rodiny Vestavná myčka nádobí Fagor 3LVF-434.1IT v energetické třídě E se důkladně postará o vaše nádobí, při čemž myslí na nízkou spotřebu, a tedy i vaše výdaje. Při své šířce 45 cm nebude v kuchyni zabírat příliš mnoho prostoru, přesto pojme až 10 jídelních sad k jednorázovému mytí. Určitě vás potěší nízká hlučnost spotřebiče, která nepřesahuje 47 dB, takže si můžete bez starostí užívat klidnou domácí pohodu. Užitečné funkce a 6 programů pro každou příležitost Myčka nabízí přehledný, plně integrovaný ovládací panel s LED displejem, se kterým pohodlně nastavíte vše potřebné. Vybírat můžete z celkem 6 programů, z nichž si každý najde své využití. Kromě běžných či univerzálních programů lze využít program na sklo, intenzivní na odolné nečistoty nebo také úsporný či krátký program. Nechybí ani praktické funkce, které vám pomůžou k větší efektivitě z hlediska spotřeby a času. Samozřejmostí je funkce Odložený start s nastavitelným zpožděním mytí až o 24 hodin. Rozhodněte o tom, kdy myčka zahájí cyklus, například přes noc, kdy je elektřina levnější. Steam Power je parní funkce, která nekompromisně ničí bakterie, takže bude po ní vaše nádobí sterilní. Na nedostatek soli a leštidla vás myčka upozorní prostřednictvím ukazatelů. Zda je myčka ještě v provozu, nebo už doběhl cyklus, vám ukáže elegantní světelný paprsek Blue dot. Bezpečnost nade vše Pokud vás při váhání nad pořízením myčky děsí představa, že můžete vytopit místnost či dokonce sousedy, tak zcela zbytečně! K zažehnání takové hrozby je připraven zabudovaný bezpečnostní systém Aquastop, který v případě poruchy okamžitě zastaví přívod vody. Výškově nastavitelný horní koš U horního koše lze měnit polohu tak, aby plnění i vyprazdňování myčky bylo pro vás co nejkomfortnější. Netřeba namáhat záda zbytečným ohýbáním. Zásuvka na příbory Klasický košík na příbory, který bývá obyčejně umístěn ve spodním koši, je v případě myčky Fagor 3LVF-434.1IT nahrazen zásuvkou v horní části myčky. Tato změna přináší efektivnější využití vnitřního prostoru, protože tím vzniká více místa ve spodním koši na větší kusy nádobí jako talíře či hrnce, navíc příbory a kuchyňské náčiní máte hned po ruce.

11 099 Kč
Indukční varná deska Siemens

Indukční varná deska Indukční varná deska Siemens EX975LVV1E vám přináší prostor pro snadné a rychlé vačení. Nabízí varné zóny, které můžete nastavovat pomoci 17 stupňů výkonu. O bezpečí se postará 2-stupňový ukazatel zbytkového tepla pro každou varnou zónu. Senzor smažení Senzor na smažení FryingSensor udržuje požadovanou teplotu při smažení na stále stejné úrovni, takže nic nepřipálíte. Varná deska je vybavena časovačem, který bezpečně vypne varnou zónu, jakmile uplyne nastavená doba vaření. Jídlo tak nebude převařené ani spálené. Další funkcí, která usnadní a hlavně urychlí dobu vaření je powerBoost. Zvýší výkon až o 50% a ušetří až 35% času. Lze také po dobu 20 s zablokovat ovládací panel. powerMove Plus powerMove Plus umožňuje oddělovat varnou desku do různých zón ohřevu. Umí péct při nejvyšších teplotách v zadní části a zároveň udržovat stálou teplotu jídel v přední části – jednotlivé zóny jsou aktivovány prostým umístěním nádoby na ně. Nechybí ani oblíbená funkce powerBoost, která usnadní a hlavně urychlí dobu vaření. Zvýší výkon až o 50% a ušetří až 35% času. Ovládání na dálku Indukční varná deska je vybavena funkci Home Connect, se kterou můžete spotřebič ovládat i na dálku. Již nemusíte stávat, abyste zkontrolovali pokrm, teď se můžete pouze podívat do vašeho chytrého zařízení, kde uvidíte aktuální informace a v případě, že bude daný program u konce, dostane oznámení. Propojení s odsavačem par Nechte vaši desku komunikovat s vaším odsavačem par a získejte tím více pohodlí. Díky systému cookConnect se odsavač par automaticky při vaření zapne. Úroveň výkonu nebo intenzitu osvětlení lze nastavit i pomocí varné desky nebo aplikace Home Connect.

23 089 Kč
Electrolux EGD 6576 NOK

Kombinovaná varná deska Electrolux EGD 6576 NOK přináší výhody jak indukční varné zóny tak i plynových hořáků. Díky profesionální indukční technologii této varné desky nedosahuje její povrch nikdy vysokých teplot. Rozlitá jídla se proto nikde nepřipečou a desku lze vyčistit krátkým otřením. Pokud potřebujete od vaření odběhnout oceníte funkci Stop+Go, s kterou jedním dotykem pozastavíte vaření a druhým v něm pokračujete. S funkcí posílení výkonu pak dosáhnete vysokých teplot mnohem rychleji a ušetří váš čas. Brzy si jistě oblíbíte časovač, který automaticky vypne varnou desku po uplynutí doby přípravy jídla a zároveň vás na to upozorní pomocí zvukové signalizace. Plynová varná deska Electrolux EGD 6576 NOK je opatřena kvalitní litinovou mříží, která je se stane robustní a stabilní základnou pod nádoby pro vaření. Rodiny s malými dětmi ocení dětskou pojistku a bezpečnostní pojistka pro přerušení přívodu plynu při zhasnutí hořáku. Varné zóny Levá přední zóna: výkon 2300/3300 W, průměr 210 mm Levá zadní zóna: výkon 1400/2500 W, průměr 140 mm Pravá přední zóna: výkon 1900 W, průměr 70 mm Pravá zadní zóna: výkon 2700 W, průměr 100 mm

15 999 Kč
Vestavná trouba Bosch CMG656BS1

Vestavná trouba Bosch CMG656BS1 Vestavná trouba Bosch CMG656BS1se stane nedílnou součástí vaší kuchyně a oblíbeným způsobem přípravy vašich oblíbených pokrmů. Nabízí na výběr z 12 funkcí, mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v dané situaci. Její celkový objem je 45 l. Trouba jako nová Zdá se vám, že by vaše trouba potřebovala vyčistit, ale nemáte čas a vůbec se vám do čištění nechce? Nemusíte se ničeho obávat! Stačí umístit přibližně 400 ml vody a kapku saponátu na dno pečicí trouby a následně nastavit vhodný druh ohřevu, teplotu a dobu trvání. Ekologický čisticí systém odmočí vypálené nečistoty a vy pak jednoduše celý vnitřní prostor pouze utřete vlhkým hadříkem. 4D horký vzduch Pomocí funkce 4D horký vzduch dosáhnete skvělých výsledků při pečení. Teplý vzduch je rovnoměrně distribuován po celém objemu trouby, proto není pečení ve všech čtyřech úrovních současně žádný problém. Recepty přímo u ruky Pokud si nebudete vědět rady, jaké nastavení bude pro daný prokrm nejlepší, pak vám tento spotřebič sám pomůže. Vestavná trouba Bosch totiž disponuje funkci Assist, díky které si na displeji stačí vybrat recept, který máte v plánu péct a poté se už o nic víc starat nemusíte.

26 990 Kč
Další zboží značky Gorenje
Gorenje SBR1000BE POUŽITÉ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.Kuchyňský robot Gorenje SBR1000BEKuchyňský robot značky Gorenje je výborný pomocník do každé kuchyně. Hned po prvním použití si už nebudete moci představit přípravu vašich oblíbených jídel bez něj. Nejen, že díky němu ušetříte čas, ale navíc dodá vašemu vaření lepší úroveň.Je vybaven bezpečnostním spínačem a možností nastavení rychlostí. Funkce šlehání krájení hnětení strouhání sekání mixér mlýnek na kávuTechnické detaily Typ motoru: AC motor Objem nádoby s nožem chopper: 2,4 l Plášť: z kovu a plastu Délka připojovacího kabelu: 1 m Příkon: 960 w

2 079 Kč
Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AC4

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AC4 Kombinovaná lednice s mrazákem dole Gorenje NRK6202AC4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie E, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 235 l a mrazák pojme 96 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. No Frost Plus Užitečná funkce No Frost Plus zabraňuje tvorbě námrazy v mrazničce, ale také v chladící části spotřebiče, čímž vám ušetří práci a čas. K lepším výsledkům ji pomáhají dva na sobě nezávislé okruhy, které rovnoměrně distribuují chladný vzduch. IonAir s MultiFlow 360° Technologie, která se stará o rovnoměrnou distribuci ionizovaného vzduchu, který je rozváděn pomocí 14 ventilačních otvorů. V každém rohu lednice bude konstantní chladný vzduch obohacen o ionty odstraňující nepříjemné pachy. FastFreeze Tato funkce mrazí čerstvě přidané potraviny při -24 °C, díky tomuto si zachovají své nutriční hodnoty, chuť a vůni v dlouhodobém horizontu. Po dvou dnech se vypne a přejde do běžného režimu chlazení. Zásuvka CrispZone s HumidityControl Zásuvka CrispZone s HumidityControl je ideální pro dlouhodobé skladování ovoce a zeleniny. Díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti jsou potraviny dlouhodobě čerstvé a plné chuti. EcoMode EcoMode se skvěle hodí, když odjíždíte na dovolenou nebo jste dlouhodobě mimo domov. Funkce se stará o efektivní zacházení s energií a její šetření. AdaptTech Inteligentní systém chladničky byl vyvinut, aby sledoval frekvenci jejího využívání a vaše zvyky. Pomocí konstantní analýzy si lednička vyhodnotí, jakým způsobem má nakládat s chladným vzduchem a teplotou, což vede ke snížení spotřeby energie a uchování potravin v perfektním stavu. SensoTech Jednoduché a intuitivní ovládání pomocí LED dotykového displeje, který umožní rychlé nastavení požadované teploty a funkcí lednice. LED osvětlení LED osvětlení ve vnitřních prostorech lednice se stará o lepší orientaci v prostoru a rychlejší nalezení hledané potraviny. Úklid & Držák na lahve Chladnička Gorenje NRK6202AC4 je vybavena hladkou vnitřní stěnou, která se skvěle hodí pro rychlý a snadný úklid. Lednice obsahuje praktický držák na lahve, který zefektivní využívání vnitřních prostor.

15 043 Kč
Sušička potravin Gorenje FDK500GCW

Chutně a zdravě Sušení je jednou z nejšetrnějších metod zpracování z úrody. Ovoce, zelenina, houby i bylinky si díky ní zachovávají vysoký obsah vitamínů a minerálů. Sušička Vám pomůže uskladnit úrodu i ve větším objemu. Gorenje FDK500GCW hravě zvládne usušit i houby, bylinky, nebo maso. Velký prostor Také máte radost ze všeho co vám vyroste? Můžete předejít tomu že se vám budou vypěstované potraviny kupit, nebo se naopak zkazí. Zpracujte je ještě začerstva – chutně a především zdravě. Na 5ti platech si budete moci usušit úrodu na pozdější časy.

1 399 Kč
Pračka s předním plněním Gorenje WNEI84BS

Výkonný pomocník Pořiďte si výkonného pomocníka do domácnosti. Pračka s předním plněním Gorenje WNEI84BS poskytuje kapacitu bubnu pro pro až 8 kg prádla, takže bez problému vyperete vše potřebné. Maximální počet otáček 1400 ot./min. zbaví prádlo přebytečné vody a díky tomu bude rychleji suché. Šetrná péče Buben pračky Gorenje je speciálně navrženy tak, aby poskytl vašemu oblečení tu nejlepší možnou péči. S vlnovým povrchem a 3D vlnovými žebry přináší vaším oděvům velmi šetrné zacházení. Tichý motor Výkonný a účinný motor PowerDrive eliminuje tření a mechanické napětí. Přináší účinnější provoz a zároveň velmi tichý chod. K tomu všemu je zajištěná delší životnost spotřebiče a vám přinese také úsporu energie. Hygienické prostředí Systém SterilTub se stará o buben pračky a zanechává její vnitřek čistý a sterilní. Zbavuje tak pračku veškerých bakterií a zabraňuje tak tvoření zápachu. Snadné ovládání Nastavení pracího cyklu je opravdu jednoduché. Vše, co potřebujete, je vybrat si program, který bude nejvhodnější pro danou várku prádla. Pak už stačí pouze zmáčknout tlačítko start a zbytek nechat na pračce. Pokud si budete chtít program ještě víc přizpůsobit, není problém. Nastavení času, otáček a jiných parametrů je vám k dispozici stejně tak, jako automatické programy.

8 489 Kč