IT Polášek

Videozvonek Emos GoSmart IP-09C WiFi

Akční a ve slevě kousek Videozvonek Emos GoSmart IP-09C WiFi od přední značky Emos jde nakoupit na našich stránkách teď právě extra se slevou! Výhodně za skvělou cenu 3 499 Kč.
EAN: 8592920117569
Videozvonek Emos GoSmart IP-09C
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
3 499

Videozvonek Emos GoSmart IP-09C, WiFi Buďte připraveni na nečekané i očekávané návštěvy. S chytrým zvonkem od firmy EMOS to bude opravdu snadné. Obousměrná hlasová komunikace, upozornění o zaznamenaném pohybu nebo možnost ovládání zámku dveří vám zajistí, že můžete zjistit kdo je za dveřmi, z pohodlí vašeho domova. Bude tak vždy vyčkávat na každého příchozího. Obousměrná komunikace Když na vás někdo zazvoní, okamžitě zjistíte, o co jde. Díky mikrofonu a reproduktoru můžete totiž s návštěvníkem bez obav komunikovat. Full HD kamera se zorným úhlem 110° navíc zajistí, že budete mít přehled o celém okolí. Obraz tak bude ostrý a nezkreslený, což podpoří především megapixelový snímač CMOS. Dokonce je chytrý zvonek IP-09C opatřen i o noční vidění, takže budete mít přehled o okolí vašeho domu ve dne i v noci. Žádný člověk mu neunikne Zařízení dokonce může monitorovat vaše okolí a případně vás i informovat, pokud se k němu přiblíží nějaký člověk. Skrze funkci Human detection máte jistotu, že zaznamená pouze osoby. O příchozím vás informuje zprávou na váš telefon. Pokud zjistíte, že jde skutečně o návštěvu nebo kurýra, může přístroj ovládat zámek dveří a pustit příchozího dovnitř. Všechno se zároveň může nahrávat na cloudové úložiště nebo micro SD kartu. Nikdo jej neukradne Chytrý zvonek IP-09C jednoduše připevníte na stěnu budovy. Bezpečnostní upevňovací šroubek zajistí, že se nemusíte obávat jeho odcizení. Když s ním začne někdo manipulovat, rozhouká se s hlasitostí 85 dB. Abyste však nemuseli burcovat celé okolí, kdykoliv budete na přístroji něco měnit lze tuto funkci i jednoduše vypnout přímo v aplikaci. Praktické krytí IP44 Set se skládá z tlačítka pro vnitřní použití a zvonku pro pro venkovní. Tlačítko je bezdrátové a lze do něj připojit tři AA baterie. U zvonku samotného můžete použít 12V napájecí zdroj a připojit jej s jeho pomocí do sítě. Venkovnímu umístění ještě dopomáhá krytí IP44, které mu garantuje dobrou ochranu proti vodě i nečistotám. Propojení s pomocí aplikace EMOS GoSmart Za pomocí Wi-Fi a aplikace EMOS GoSmart si zvonek IP09D pohodlně spárujete s vaším mobilním telefonem. Je tak použitelný s operačními systémy Android i iOS. Kompatibilitu naleznete i s asistenty Amazonem Alexa nebo Google Assistant. Díky aplikaci a platformě TUYA si navíc můžete propojit více zařízení EMOS současně a vytvořit tak skutečně chytrou domácnost.

Další zboží z kategorie Bezdrátové zvonky

Emos P5731 Domovní bezdrátový zvonek AC P5731 Domovní bezdrátový zvonek DC P5731 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Jedná se o technologii, díky které nebudete muset zdlouhavě instalovat nový domovní zvonek. Je vodotěsný, tak aby mohl být bezstarosti umístěn venku. Dosah & Regulace Tento výrobek nabízí neuvěřitelný dosah 180 metrů, což skvěle pokryje celou plochu domu. K dispozici bude na výběr z řady 36 melodií, mezi nimiž si zcela jistě naleznete nejvhodnější právě pro vás. Regulovat lze také hlasitost vyzvánění, vybrat si můžete ze 4 úrovní hlasitosti. Napájení Tlačítko je bezbateriové, což ušetří náklady na baterie a napájení hlavní jednotky zajišťuje 230 V. Možnost přidání dalších tlačítek, a to až do počtu 6 kusů.

719 Kč

Domovní bezdrátový zvonek Emos P5733S Bezdrátový zvonek od EMOSu najde své využití doma i v práci. Díky bateriovému tlačítku a operační vzdálenosti 150 m bude rozsah jeho použití skutečně velký. Pomocí „self-learningu“ se obě části snadno vzájemně spárují. Pak už můžete zvesela očekávat vaše hosty. Ozývá se zvonek Nastavte si zvonek právě na tu melodii, která bude vašemu uchu lahodit nejlépe. Z 36 možností máte jistotu, že si určitě vyberete. K tomu si můžete zvolit i jednu ze čtyř úrovní hlasitosti. Zvuk se tedy bude z přístroje linout v intenzitě, kterou si sami vyberete a to až do 110 dB. K tomu budete tato audio část doplněna i světelným efektem. Ohlášení nově příchozího vám tedy neuteče. Jednoduché propojení Tlačítko a zvonek jsou propojeny bezdrátovým způsobem. Není tedy potřeba složitě tahat kabely sem a tam. Na vzdálenost až 150 m se obě části zařízení snadno propojí. Kvůli tomu doceníte funkci „self-learning,“ díky níž si zařízení mezi sebou vytvoří párovací kód, který si uloží do paměti a budou tak na sebe navázaná. Budete tak mít jistotu, že neovlivní okolní zvonky. Tlačítko navíc disponuje krytím IP44, takže jeho funkčnost nezhatí ani rozmary počasí. Připraveno k použití Vnitřní část soupravy snadno připojíte do sítě a můžete jej začít používat. Tlačítko zase ožije pomocí dodávané 3 V baterie CR2032. Můžete tak zařízení okamžitě po zakoupení vyzkoušet. K tomu lze se zvonkem spárovat až 8 tlačítek, tudíž můžete mít i komplexní systém zvonků na větším prostoru.

449 Kč

Bezdrátový zvonek do zásuvky Solight 1L20B je černou variantou kvalitního domovního zvonku s elegantním vzhledem a mnoha zajímavými funkcemi. Neuvěřitelných 48 volitelných polyfonních melodií udělají ve vaší domácnosti jednou provždy přítrž nepříjemnému drnčení typických zvonků. Hlasitost vyzvánění lze nastavit ve 3 stupních od 50 do 90 dB. V balení naleznete přijímač a 1 tlačítko. Solight 1L20 je vybaven voděodolnou ochranou tlačítka IP44, takže se nemusíte bát poškození zvonku při dešti. Jmenovky na tlačítkách jsou umístěny bezpečně pod krytem. Tlačítka i zvonek uchytíte jednoduše pomocí samolepicí podložky nebo montážních otvorů. Na volném prostranství má zvonek dosah až 120 m. Jedná se o model, který bude spolehlivě fungovat v teplotách -10°C až +40°C. Zvonek se napájí ze zásuvky (AC 230V), baterie 1 x 12V (LR23A) pro tlačítko jsou součástí balení.

449 Kč

Bezdrátový zvonek S bezdrátovým zvonkem LightBell Pro v elegantní bílé barvě od společnosti Winner Group vám již žádná návštěva neunikne. O příchodu návštěvy informuje 1 z 58 různých melodií dle vašeho výběru nebo světelnou signalizací. Dále potěší čtyřstupňovým ovládáním hlasitosti o maximální intenzitě 85 dB. Voděodolné tlačítko s domácím zvonkem komunikuje až na vzdálenost 150 metrů a zcela jistě oceníte i orientační noční světlo se senzorem pohybu.

649 Kč

Bez domovního zvonku se neobejde žádná domácnost. Společnost Solight vyrábí kvalitní, moderní zvonky s elegantním vzhledem a mnoha funkcemi. Právě takový je bezdrátový zvonek do zásuvky Solight 1L20. Nabízí neuvěřitelných 48 volitelných polyfonních melodií, které udělají jednou provždy přítrž nepříjemnému zvuku klasického zvonku. Hlasitost vyzvánění lze nastavit ve 3 stupních od 50 do 90 dB. V balení naleznete přijímač a 1 tlačítko. Solight 1L20 je vyroben v bílé barvě, hodí se tedy prakticky na každou stěnu. Je vybaven voděodolnou ochranou tlačítka IP44, takže se nemusíte bát poškození zvonku při dešti. Jmenovky na tlačítkách jsou umístěny bezpečně pod krytem. Tlačítka i zvonek uchytíte jednoduše pomocí samolepicí podložky nebo montážních otvorů. Na volném prostranství má zvonek dosah až 120 m. Jedná se o model, který bude fungovat i v teplotách -10°C až +40°C. Zvonek se napájí ze zásuvky (AC 230V), baterie 1 x 12V (LR23A) pro tlačítko jsou součástí balení.

319 Kč

Bezbateriový domovní zvonek do zásuvky Emos P5734, černý Bezdrátový zvonek od EMOSu najde své využití doma i v práci. Díky bezdrátovému tlačítku a operační vzdálenosti 150 m bude rozsah jeho použití skutečně velký. Pomocí „self-learningu“ se obě části snadno vzájemně spárují. Pak už můžete zvesela očekávat vaše hosty. Ozývá se zvonek Nastavte si zvonek právě na tu melodii, která bude vašemu uchu lahodit nejlépe. Z 10 možností máte jistotu, že si určitě vyberete. K tomu si můžete zvolit i jednu ze pět úrovní hlasitosti. Zvuk se tedy bude z přístroje linout v intenzitě, kterou si sami vyberete. K tomu budete tato audio část doplněna i světelným efektem. Ohlášení nově příchozího vám tedy neuteče. Jednoduché propojení Tlačítko a zvonek jsou propojeny bezdrátovým způsobem. Není tedy potřeba složitě tahat kabely sem a tam. Ve volném prostoru se na vzdálenost až 150 m obě části zařízení snadno propojí. Kvůli tomu doceníte funkci „self-learning,“ díky níž si zařízení mezi sebou vytvoří párovací kód, který si uloží do paměti a budou tak na sebe navázaná. Budete tak mít jistotu, že neovlivní okolní zvonky. Tlačítko navíc disponuje krytím IP56, takže jeho funkčnost nezhatí ani rozmary počasí. Přijímač zase snadno připojíte do sítě a můžete začít používat.

479 Kč

ZigBee brána Emos GoSmart IP-1000Z Praktickou multifunkční brána od firmy EMOS oceníte, ať již vlastníte jedno nebo padesát chytrých zařízení. Pohodlně si propojíte zařízení používající Zigbee protokol nebo Bluetooth. Díky tomu je spojíte k Wi-Fi a můžete je všechny jednoduše nastavovat a spravovat. Bezpečný Zigbee protokol Užitečná Zigbee brána IP-1000Z propojí všechna zařízení vaší chytré domácnosti využívající Zigbee protokol. Ten má výhodu v tom, že zajišťuje dobré zabezpečení, stabilní používání a nízkou spotřebu energie. Vedle tohoto protokolu využívá brána i další jako je BLE a SigMesh. A jelikož tato zařízení budou fungovat nezávisle v rámci domácí Bluetooth a Zigbee sítě, máte jistotu, že budou běžet dál i při výpadku internetu. Umístíte ji, kam se vám zlíbí Přístroj můžete umístit kamkoliv budete potřebovat. Najde své místo na stole, poličce, skříni, ale pohodlně ji upevníte i na zeď nebo strop. Energií ji budete napájet skrze USB kabel a to i třeba skrze powerbanku. S pomocí Wi-Fi ji propojíte s aplikací EMOS GoSmart a platformou TUYA, takže si můžete hravě vytvořit chytrou domácnost, jednoduše ovládanou skrze mobilní telefon.

849 Kč

Videozvonek Emos GoSmart IP-09D, WiFi + solární panel Buďte připraveni na nečekané i očekávané návštěvy. S chytrým zvonkem od firmy EMOS to bude opravdu snadné. Obousměrná hlasová komunikace, upozornění o zaznamenaném pohybu nebo možnost ovládání zámku dveří vám zajistí, že můžete zjistit kdo je za dveřmi, z pohodlí vašeho domova. Bude tak vždy vyčkávat na každého příchozího. Obousměrná komunikace Když na vás někdo zazvoní, okamžitě zjistíte, o co jde. Díky mikrofonu a reproduktoru můžete totiž s návštěvníkem bez obav komunikovat. Full HD kamera se zorným úhlem 110° navíc zajistí, že budete mít přehled o celém okolí. Obraz tak bude ostrý a nezkreslený, což podpoří především megapixelový snímač CMOS. Dokonce je chytrý zvonek IP-09D opatřen i o noční vidění, takže budete mít přehled o okolí vašeho domu ve dne i v noci. Žádný člověk mu neunikne Zařízení dokonce může monitorovat vaše okolí a případně vás i informovat, pokud se k němu přiblíží nějaký člověk. Skrze funkci Human detection máte jistotu, že zaznamená pouze osoby. O příchozím vás informuje zprávou na váš telefon. Pokud zjistíte, že jde skutečně o návštěvu nebo kurýra, může přístroj ovládat zámek dveří a pustit příchozího dovnitř. Všechno se zároveň může nahrávat na cloudové úložiště nebo micro SD kartu. Nikdo jej neukradne Chytrý zvonek IP-09D jednoduše připevníte na stěnu budovy. Bezpečnostní upevňovací šroubek zajistí, že se nemusíte obávat jeho odcizení. Když s ním začne někdo manipulovat, rozhouká se s hlasitostí 85 dB. Abyste však nemuseli burcovat celé okolí, kdykoliv budete na přístroji něco měnit lze tuto funkci i jednoduše vypnout přímo v aplikaci. Praktické krytí IP44 Set se skládá z tlačítka pro vnitřní použití a zvonku pro pro venkovní. Tlačítko je bezdrátové a lze do něj připojit tři AA baterie. Zvonku dodává energii 1,5W solární panel. Tím můžete pohodlně nabíjet Li-Ion baterii 18650 s kapacitou 4400 mAh. Pokud by podmínky pro instalaci panelu nebyly ideální, můžete jej připojit do sítě. Venkovnímu umístění ještě dopomáhá krytí IP44, které mu garantuje dobrou ochranu proti vodě i nečistotám. Propojení s pomocí aplikace EMOS GoSmart Za pomocí Wi-Fi a aplikace EMOS GoSmart si zvonek IP09D pohodlně spárujete s vaším mobilním telefonem. Je tak použitelný s operačními systémy Android i iOS. Kompatibilitu naleznete i s asistenty Amazonem Alexa nebo Google Assistant. Díky aplikaci a platformě TUYA si navíc můžete propojit více zařízení EMOS současně a vytvořit tak skutečně chytrou domácnost.

3 559 Kč
Další zboží značky Emos

AV kabel SCART/SCART Metrový SCART kabel se hodí v případech, kdy potřebujete propojit například televizi s videorekordérem nebo staršími zařízeními, které nepodporují HD rozlišení. Tento kabel je plně stíněný, což zajišťuje čistý přenos obrazu i zvuku. Kabel je dlouhý 1 metr, tudíž je vhodný pro propojení dvou zařízení, které jsou velmi blízko sebe, typicky třeba v jednom televizním stolku. Specifikace kabel SCART – SCART délka 1 m plně stíněný

99 Kč

Anténní koaxiální kabel Prémiový anténní koaxiální kabel vhodný pro moderní TV. Svými vlastnostmi splňuje všechny požadavky na bezchybné vedení signálu, aby byl obraz ostrý, jasný a s vykreslenými barvami. Stínění kabelu zamezí rušení signálu od okolí a pevný vodič předá všechny informace v nezměněné formě.

79 Kč

LED žárovka Emos ZF5120 A60, 3,4 W Žárovka od firmy EMOS vám zajistí příjemné osvětlení každé vaší místnosti. Její kulatý tvar a patice E27 zajišťují, že ji pohodlně umístíte do nejrůznějších osvětlení. Stane se tak příjemnou součástí vašeho domova. Její energetická třída je D. Příjemné světlo Svítí teple bílým světlem, o které se postarají kvalitní LED vlákna. Taková barva světla se skvěle hodí třeba do obývacích pokojů, ložnic i dětských pokojů. Úhel vyzařování 320° zajistí, že celý prostor bude skvěle osvícený. Perfektní osvětlení pak samozřejmě zajistí i světelný tok o 470 lm. Dlouhá životnost Díky patici typu E27 máte jistotu, že skvěle padne do široké škály osvětlení. Nemusíte se tedy obávat, že byste dostali nějaký atypický závit. Její LED mají životnost bezmála 25 000 hodin, takže máte jistotu, že s vámi bude opravdu dlouho. Nestane se tedy, že byste ji museli neustále měnit.

89 Kč

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ1230 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 60W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Odstín teplá bílá volte do místností, kde relaxujete, navazuje pocit pohody a klidu. Nebude vás rušit intenzivní světlo a skvěle si odpočinete. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.

89 Kč

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZL4780 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 47W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často.

79 Kč

LED žárovka klasického tvaru Globe G125. Patice E27. Barva teplá bílá. Náhrada za žárovku 40 W. Svítivost 470 lm. Životnost 25 000 hodin. Energetická třída E.

180 Kč

LED trubice Emos Linear Výkonná zářivka Linear z portfolia české společnosti Emos, která je už řadu let synonymem nejen pro kvalitní svítidla, perfektně osvítí požadované místo, opravdu dlouho vydrží a navíc poskytne i vítanou úsporu díky LED technologii, která má mnohonásobně nižší spotřebu než tradiční osvětlení. Skvělé osvětlení Žárovka nabízí příjemné neutrální bílé světlo, díky kterému se zářivka skvěle hodí třeba do garáže nebo do dílny, ve které oceníte dostatek světla pro vše potřebné. O barvě světla nejlépe vypovídá teplota 4000 K a dostatečnou míru osvětlení dokládá světelný tok 900 lm. Vysoká úspora Jednou z největších výhod LED technologie je bezesporu násobně nižší spotřeba elektrické energie oproti tradičním lineárním zářivkám. Kvalitu zpracování i míru úspory pak navíc dokládá i skvělá životnost 20 000 hodin, takže máte jistotu, že svítidlo je investicí na mnoho let.

129 Kč

Vánoční osvětlení Emos D1CW01 Vytvořte si vánoční náladu tím, že si pořídíte LED osvětlení, a je jen na vás jestli ozdobíte dům, zahradu nebo stromeček. Děti budou ze světelné dekorace nadšeni, a ve vás jistě navodí tu pravou atmosféru Vánoc plnou klidu a pohody. Krásná vánoční dekorace Světelný spojovací řetěz může být perfektní dekorací celého vašeho domu. Jeho délka je 2,5 m a tvoří jej 100 LED žárovek s barvou světla teplá bílá. Díky stupni krytí IP44, nebude osvětlení vadit, že na něj padá sníh nebo případný déšť a zůstane stále stejně bezpečné. Praktický spojovací řetěz Řetěz je určen k napojení mezi další světelné řetězy Standard značky Emos, můžete si tak vytvořit opravdu jedinečnou výzdobu třeba celé zahrady, velkého stromečku, nebo si ozdobit celý dům kolem dokola. Lze jej však použít pouze se síťovým adaptérem, který není součástí balení.

239 Kč