IT Polášek

Vypínač Emos GoSmart IP-2001ZW, 1-tlačítkový

Vysoce kvalitní kousek Vypínač Emos GoSmart IP-2001ZW, 1-tlačítkový originál od výrobce Emos můžete najít bezpečně online napořád výhodně! Levně za 649 Kč.
EAN: 8592920121221
Vypínač Emos GoSmart IP-2001ZW
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
649

Přenosný ovladač scén Emos IP-2001ZW Ovládejte celý svůj domov pouhým stisknutím tlačítka přenosného ZigBee ovladače scén Emos IP-2001ZW v bílé barvě. Tento sofistikovaný bezdrátový ovladač umožňuje přiřadit jedinému tlačítku až tři různé scény a poté je snadno aktivovat jednoduchým stisknutím, dvojitým klepnutím nebo podržením tlačítka vypínače. Jednoduché ovládání, spousta možností Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit ideální prostředí pro večerní sledování filmu nebo jednoduše zhasnout světla a zatáhnout žaluzie před spaním, nabízí tlačítko vypínače tři režimy v podobě stisknutí, dvojitého klepnutí a podržení. Získáte tak celkem 3 kombinace pro pohodlné ovládání vašeho domova. Až 3 scény pro dokonalý komfort Ovladač scén vám umožňuje automatizovat opakující se úkony a zvýšit pohodlí ve vašem domě. Bez námahy vypněte všechna světla, zatáhněte rolety a nastavte teplotu pro klidný spánek jedním stisknutím tlačítka před spaním. Rychle a efektivně připravte váš dům na odchod do práce nebo si vytvořte ideální atmosféru pro sledování filmu. Všechny scény lze snadno spravovat prostřednictvím mobilní aplikace EMOS GoSmart na vašem mobilním zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Spolehlivá komunikace se ZigBee protokolem Ovladač scén spojí vaše chytrá zařízení pomocí moderního ZigBee protokolu s vysokou úrovní zabezpečení a stability. Propojení s ostatními zařízeními v domácnosti probíhá přes ZigBee bránu, připojenou k Wi-Fi síti. Díky efektivitě a nízké spotřebě energie na ZigBee protokolu, se můžete spolehnout na plynulý provoz bez složitého připojení k elektrické síti. Kompatibilní s EMOS GoSmart a TUYA Vytvořte si svou vlastní inteligentní domácnost propojením ovladače scén s chytrými zařízeními řady EMOS GoSmart a dalšími přístroji, kompatibilními s platformou TUYA. Jednoduchá integrace umožňuje nastavení automatizací a vzdálené ovládání všech zařízení prostřednictvím lokalizované a intuitivní mobilní aplikace. Uvolněte svůj čas pro vlastní zájmy a blízké a nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe.

Další zboží z kategorie Smart Home

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje přehledným LCD displejem i jednoduchým ovládáním. Navíc je široce kompatibilní, díky čemuž si naměřené hodnoty prohlédnete odkudkoli a budete tak mít dokonalý přehled o stavu vzduchu ve vaší domácnosti. Kvalitní zpracování Senzor teploty a vlhkosti vzduchu se pyšní kvalitním zpracováním. Zařízení je velmi úsporné a v kombinaci s dvěma AAA bateriemi se doslova chlubí dlouhou výdrží. Dále vás potěší přehledný LCD displej, jenž vám ihned zobrazí veškeré naměřené hodnoty k vaší maximální spokojenosti. Široká kompatibilita Senzor běží na protokolu ZigBee, který zajistí snadné propojení s chytrou domácností. Taktéž si vše můžete jednoduše nastavit pomocí aplikace přímo ze svého chytrého telefonu nebo prostřednictvím hlasových asistentů a ušetřit si tak spoustu času a námahy.

509 Kč

SMART set pro regulaci vytápění Hama 176593 Se SMART sadou pro regulaci vytápění dokážete uspořit nemalé výdaje za vytápění vašeho bytu či domu. S hlavicí Hama budete moci ovládat radiátory pohodlně na dálku, ať už jen z gauče, nebo i z práce jen pomocí vašeho mobilního telefonu. Chytrý domov Díky naprogramování hlavice nejen na každý den v týdnu, ale i pro nastavení různých teplot během dne, dokážete uspořit nemalé výdaje za vytápění. Se setem pro regulaci vytápění může být váš domov skutečně chytrý a vytápění efektivní. Snadné ovládání Termostatickou regulační hlavici pro radiátory budete moci pohodlně ovládat i na dálku jen pomocí vašeho chytrého telefonu a aplikace Hama Smart Solution. Hravě si tak upravíte teplotu třeba z práce, aby jste při dřívějším odchodu, přišli již do příjemně vytopeného domu. Kromě dálkového nastavení lze hlavici ovládat i manuálně pomocí ovládacího kolečka. Elegance a kvalita v jednom Při aktivaci služby Hama Smart Solution v aplikaci Alexa nebo v aplikaci Google Home budete moci zapnout nebo vypnout vytápění dokonce i hlasem. Mezi další přednosti hlavice patří mimo jiné i ochrana proti mrazu, vodnímu kameni nebo automatické snížení teploty při otevřeném okně. Třešničkou na dortu je pak její elegantní design a LED displej, který je viditelný, když se hlavice rozsvítí.

3 389 Kč

Termostatická hlavice Tesla Smart Vybavte svou domácnost inovativní chytrou termostatickou hlavicí. Ta disponuje přehledným LCD displejem i jednoduchým ovládáním. Navíc je široce kompatibilní, díky čemuž si vše pohodlně nastavíte odkudkoli a ušetříte tak spoustu energie. Široce kompatibilní Pro plnohodnotné využití všech funkcí je nutné zařízení připojit k centrální jednotce ZigBee Smart Hub. Hlavice se poté stane široce kompatibilní, díky čemuž ji můžete snadno a pohodlně ovládat pomocí aplikace Tesla Smart ze svého telefonu nebo prostřednictvím hlasových asistentů. Ušetří spoustu energie Chytrá termostatická hlavice je navržena tak, aby maximálně vylepšila váši domácnost. S ní můžete jednoduše ušetřit až 30 % nákladů na vytápění. Pomůže vám totiž přizpůsobit vytápění a maximálně jej tak zefektivnit. Navíc vás vždy upozorní například na otevřená okna, díky čemuž zabrání zbytečnému úniku tepla. Inovativní funkce Pokud termostatické hlavici umožníte pozorovat vaši polohu skrze váš telefon, získáte ještě více možností. Zařízení tak bude reagovat na to, kde se zrovna nacházíte. Jakmile se blížíte domů, hlavice automaticky zapne topení. Naopak při odchodu topení ztlumí a vy tak ušetříte ještě více energie.

879 Kč

Přenosný ovladač scén Emos IP-2004ZW Ovládejte celý svůj domov pouhým stisknutím tlačítka přenosného ZigBee ovladače scén Emos IP-2004ZW v bílé barvě. Tento čtyřtlačítkový sofistikovaný bezdrátový ovladač umožňuje přiřadit ke každému tlačítku až tři různé scény a poté je snadno aktivovat jednoduchým stisknutím, dvojitým klepnutím nebo podržením tlačítka vypínače. Jednoduché ovládání, spousta možností Bez ohledu na to, zda chcete vytvořit ideální prostředí pro večerní sledování filmu nebo jednoduše zhasnout světla a zatáhnout žaluzie před spaním, nabízí každé tlačítko vypínače tři režimy v podobě stisknutí, dvojitého klepnutí a podržení. Získáte tak celkem 12 kombinací pro pohodlné ovládání vašeho domova. Až 3 scény pro dokonalý komfort Ovladač scén vám umožňuje automatizovat opakující se úkony a zvýšit pohodlí ve vašem domě. Bez námahy vypněte všechna světla, zatáhněte rolety a nastavte teplotu pro klidný spánek jedním stisknutím tlačítka před spaním. Rychle a efektivně připravte váš dům na odchod do práce nebo si vytvořte ideální atmosféru pro sledování filmu. Všechny scény lze snadno spravovat prostřednictvím mobilní aplikace EMOS GoSmart na vašem mobilním zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Spolehlivá komunikace se ZigBee protokolem Ovladač scén spojí vaše chytrá zařízení pomocí moderního ZigBee protokolu s vysokou úrovní zabezpečení a stability. Propojení s ostatními zařízeními v domácnosti probíhá přes ZigBee bránu, připojenou k Wi-Fi síti. Díky efektivitě a nízké spotřebě energie na ZigBee protokolu, se můžete spolehnout na plynulý provoz bez složitého připojení k elektrické síti. Kompatibilní s EMOS GoSmart a TUYA Vytvořte si svou vlastní inteligentní domácnost propojením ovladače scén s chytrými zařízeními řady EMOS GoSmart a dalšími přístroji, kompatibilními s platformou TUYA. Jednoduchá integrace umožňuje nastavení automatizací a vzdálené ovládání všech zařízení prostřednictvím lokalizované a intuitivní mobilní aplikace. Uvolněte svůj čas pro vlastní zájmy a blízké a nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe.

699 Kč

Termostat s kapilárovým čidlem Pořiďte si příložný termostat s kapilárovým čidlem P5684 od společnosti Emos. Ten se pyšní kvalitním zpracováním a snadnou povrchovou montáží. Snímá teplotu vody v zásobnících užitkové vody nebo v topných systémech a disponuje přehledným displejem s podsvícením. Dále umožňuje regulaci teploty a hlídá teplotní omezení, a dokonce nabídne možnost nastavení hystereze.

659 Kč

Pokojový termostat Emos P5614 S pokojovým termostatem značky EMOS budete moci regulovat teplotu ve vašem domě nebo bytě přesně podle vašich představ. Elektronický termostat je určen pro vnitřní použití a jeho ovládání je manuální. Požadovanou teplotu jednoduše nastavíte pomocí kolečka v rozmezí od 5 °C do 35 °C a podsvícený displej vám zobrazí aktuální i nastavenou teplotu. Jednoduché nastavení Komunikace mezi ovládácí a spínací jednotkou je provozována bezdrátově s dosahem na otevřeném prostoru až 100 m, ve vnitřních prostorách musíte počítat se sníženým dosahem kvůli překážkám. Ovládání termostatu zvládne opravdu každý, jednoduše totiž otočíte kolečkem a topení začne topit nebo se naopak vypne. Termostat disponuje ochranou proti zamrznutí, proto jej můžete používat třeba i na chatě, kde celý rok nepobýváte. Termostat je napájen pomocí dvou 1,5V AAA baterií, které jsou součástí balení a na jejich případnou výměnu vás upozorní indikátor stavu baterie.

1 249 Kč

Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual Chcete si užít pohodlné dálkové ovládání světel u vás doma, ale máte pouze běžné vypínače, které je vám líto měnit? Stačí si pořídit chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual, které promění i obyčejný vypínač v chytrý a zajistí vám pohodlné ovládání až dvou světel pomocí mobilní aplikace nebo hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, včetně možnosti nastavení automatických scénářů. Skrytý pomocník do domácnosti Užijte si veškeré výhody chytrého osvětlení bez nutnosti měnit současné běžné vypínače a pořizovat si jejich chytré náhrady. Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual připojíte do instalační krabičky ve zdi pod současný vypínač, takže váš interiér zůstane netknutý a vy přitom budete moci ovládat světla bez nutnosti vstávat z gauče. Pohodlné ovládání přes aplikaci Proč opouštět sedačku, když kvůli rozsvícení nebo zhasnutí světel stačí váš mobilní telefon? S aplikací Tesla Smart, která je pro operační systémy Android a iOS dostupná v češtině, můžete prostřednictvím Wi-Fi dálkově ovládat osvětlení u vás doma nebo si nastavit automatické vypínání nebo zapínání světel v určitý čas. Možnost hlasového ovládání Patříte mezi milovníky moderních technologií? Díky tomu, že si chytré relé Tesla rozumí i s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, můžete vypínač zapojit do své chytré domácnosti a ovládat světla pomocí svého hlasu. Ovládání dvou obvodů Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual můžete připojit ke dvěma obvodům. Díky tomu lze s jeho pomocí ovládat například hlavní světlo i ventilátor ve vašem obývacím pokoji.

459 Kč

Chytrý pohon závěsů SwitchBot ROD Dopřejte si maximální pohodlí a zařiďte si skutečně chytrý domov. Pomocí pohonu závěsů už nikdy nebudete muset stoupat z gauče při rozdívaném filmu a ručně je zatahovat, postačí vám jen chytrý telefon a aplikace v něm, jednoduše vyšlete pokyn, a závěsy se buď zatáhnou, nebo roztáhnou. Sluneční senzor SwitchBot ROD je určen pro závěsy na tyči a pyšní se zabudovaným senzorem slunečního světla, se kterým můžete nastavit zatahování nebo roztahování závěsů jakmile začne svítit sluníčko, v létě tak můžete ušetřit náklady za klimatizaci, v zimě zase náklady za vytápění. Pokud však třeba na pohon zapomenete a budete chtít roztáhnout závěsy ručně, pohon se aktivuje a dokončí práci za vás. Velká kompatibilita Pohon SwitchBot je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS a dokonce podporuje i hlasové asistenty (vyžaduje se rozbočovač) Google Assistant, Amazon Alex nebo Apple Siri. V aplikaci, kterou si nainstalujete do vašeho chytrého telefonu, pak můžete jednoduše ovládat závěsy z gauče nebo postele, nebo naplánovat jejich práci třeba i na celý týden.

1 999 Kč
Další zboží značky Emos

Kvalitní gumový prodlužovací kabel na bubnu Emos P084501 je vyroben z odolného materiálu, který ho předurčuje pro práci venku – na zahradě, na chatě či na chalupě. Vodič (guma) H05RR-F3G se může chlubit větší odolností a delší životností, než je tomu u běžných plastových kabelů. Je také odolný proti stříkající vodě. Díky bubnu budete moci kabel snadno skladovat a bezproblémově s ním manipulovat. Dodá vám celých 50 m prodlouženého připojení k elektřině, což už je pořádná délka. Bude se vám hodit například při práci se sekačkou nebo motorovou pilou. Na bubnu jsou 4 zásuvky (ve všech je fáze orientovaná vlevo) s tepelnou pojistkou pro bezpečné připojení vašich zařízení. V navinutém stavu je zatížení 4,8 A, což odpovídá 1100 W, a v plně rozvinutém stavu je jeho maximální zatížení 16 A, respektive 3680 W. Průřez kabelu činí 1,5 mm2.

2 299 Kč

LED žárovka F v klasickém tvaru zajistí dostatek osvětlení a věrné podání barev. Patice E27, světelný tok 806 lm (odpovídá 60W žárovce), barva světla neutrální bílá, doba životnosti až 30 000 hodin, příkon 9W.

249 Kč

LED ruční gumová svítilna Praktická nárazuvzdorná LED svítilna P3862 od společnosti Emos je ideálním společníkem na kempování či na chatu, kde poslouží jako spolehlivý zdroj světla při nočních procházkách, ale skvěle se hodí i domů, kde přijde vhod při výpadku proudu. Kvalitní konstrukce Svítilna je vyrobena z kvalitního plastu a gumy, což ji poskytuje skvělou odolnost a vynikající výdrž. Kvalitní ochrana navíc slibuje i odolnost vůči vodě a prachu, takže nemusíte mít strach vzít baterii do terénu či do deště. Silné světlo Svítilna je osazena trojicí LED světel, která dohromady poskytují světelnost až 20 lm, což v praxi znamená opravdu dlouhý dosvit 44 metrů. Napájení slouží dvojice D baterií, které udrží svítilnu v provozu dlouhých 85 hodin.

119 Kč

Výkonné, ale šetrné světlo Chcete snížit energetický výdej vaší domácnosti a s tím tedy i náklady na její provoz? Ideální cesta, jak začít, je pořídit si úsporné LED žárovky – například Emos LED Classic 10,5 W s paticí E27. Tato energeticky nenáročná žárovka se řadí do třídy F a je považována za ekvivalent 75W žárovky. S chromatičností 6500 K dosahuje barva světla teplé bílé. Mezi další důležité parametry patří životnost 30 000 hodin, počet spínacích cyklů 25 000 svítivost 1060 lm a startovací doba 0,1 sekundy.

99 Kč

Koaxiálny kábel Emos S30200 Anténny koaxiálny kábel poslúži v domácnosti na vedenie signálu zo zdroja do prijímača, či už sa bude jednať o najčastejšie prepojenie antény a televízie či set top boxu alebo prepojenie Wi-Fi antény s modemom. Je vhodný pre SAT, DVB-T, ANT, DECODER, FLAT TV a TV a samozrejmosťou je aj podpora DVB-T2. Kvalitný prenos O čo najlepší prenos bez strát na kvalite sa stará najmä kvalitné dvojité tienenie, ktoré značne redukuje elektromagnetické rušenie. Váš signál z antény sa tak do televízie dostane v takom stave v akom má. Skvelá dostupnosť Kábel vďaka svojej viac ako dostatočnej dĺžke 2,5 m ľahko dosiahne všade, kam potrebujete. Vďaka pružnému a odolnému PVC sa ľahko vytvaruje podľa potreby, aby nikde nezaviazol a zároveň účinne odoláva opotrebovaniu.

79 Kč

LED žárovka Emos ZF5121 A60, 3,4 W Žárovka od firmy EMOS vám zajistí příjemné osvětlení každé vaší místnosti. Její kulatý tvar a patice E27 zajišťují, že ji pohodlně umístíte do nejrůznějších osvětlení. Stane se tak příjemnou součástí vašeho domova. Její energetická třída je D. Příjemné světlo Svítí neutrálně bílým světlem, o které se postarají kvalitní LED vlákna. Taková barva světla se skvěle hodí třeba do kuchyní, koupelen, toalet i kanceláří. Úhel vyzařování 320° zajistí, že celý prostor bude skvěle osvícený. Perfektní osvětlení pak samozřejmě zajistí i světelný tok o 470 lm. Dlouhá životnost Díky patici typu E27 máte jistotu, že skvěle padne do široké škály osvětlení. Nemusíte se tedy obávat, že byste dostali nějaký atypický závit. Její LED mají životnost bezmála 25 000 hodin, takže máte jistotu, že s vámi bude opravdu dlouho. Nestane se tedy, že byste ji museli neustále měnit.

79 Kč

LED žárovka klasického tvaru svíčka z řady Filament v matném provedení. Patice E14. Barva teplá bílá (2700 K). Příkon 4 W. Náhrada za žárovku 40 W. Svítivost 465 lm. Úhel vyzařování 360°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 25 000 hodin. Energetická třída E.

62 Kč

Regulace osvětlení Oživte svůj příbytek stmívací žárovkou, jejíž světlo můžete regulovat podle své libosti. Díky 3krokovému stmívání dosáhnete ideálního osvětlení za každé situace (100 %, 50 % nebo 10 %). Nízká spotřeba Díky patici E27 máte téměř vyhráno, protože žárovku našroubujete do většiny svítidel, kterými se doma obklopujete. Navíc LED technologie a životnost 30 000 hodin dělá ze žárovky parťáka na celý den i noc. Proto žárovku využijete tam, kde svítíte nejčastěji.

89 Kč