IT Polášek

XtendLan IDA-CT60M – detekce pohybu – IDA-CT60M

Nejprodávanější produkt XtendLan IDA-CT60M - detekce pohybu - IDA-CT60M od známé kvalitní značky XtendLan jednoduše pořídíte v naší online nabídce ve výprodejové akci. Stojí teď u nás 449 Kč.
EAN: 8592457208372
XtendLan IDA-CT60M - detekce pohybu -
Ověřit dostupnost
Značka: XtendLan
449
Popis

Pohybové čidlo, bezdrátové, infračervená detekce, frekvence 433 MHz, dosah 12 m, napájení 2x 1,5 V AAA baterie, není rušeno zvířaty do 25-29 kg, pro použití se stanicí IDS-CS118.

Další zboží z kategorie Zabezpečení
TP-Link Tapo T100

Inteligentní pohybový senzor s dosahem 7 m. Široký rozsah detekce. Světlo aktivované pohybem. Energeticky úsporný. Upozornění zasílaná skrze aplikaci na váš mobil. Bateriové napájení. Výdrž baterie minimálně 1 rok. Snadná instalace. Vyžaduje IoT Smart Hub Tapo H100.

499 Kč
Dveřní senzor Nuki Door Sensor

Senzor na dveře, magnetický. Informace o otevření či zavření dveří. Při propojení se zámkem Nuki Smart Lock 3.0 nebo Nuki Smart Lock 3.0 Pro informace o zamčení či odemčení zámku, propojení přes Bluetooth. Sledování stavu přes aplikaci.

1 189 Kč
Evolveo detektor kouře ACS SMKY3 pro GSM alarm Evolveo Sonix

Bezdrátový detektor kouře a teploty pro GSM alarm EVOLVE Sonix, vlastní reproduktor 85 dB, lze použít i bez GSM alarmu, napájení 9 V baterií.

589 Kč
FIBARO Detektor pohybu -

Fibaro Detektor pohybu dokáže snímat rychlost a směr pohybu, počet osob, úroveň osvětlení, vibrace a teploty. Detektor pohybu rozezná pohyb lidí od domácích mazlíčků. Lze využít jako dětskou chůvičku. Ochrana proti krádeži, jakýkoli pokus o přemístění detektoru nebo o změnu zorného úhlu spustí poplach. Snadná instalace a přehled o informacích uložených v historii.

1 400 Kč
Další zboží značky XtendLan
XtendLan XL-3DPEN-F1BL nízkoteplotní 3D

Nízkoteplotní 3D pero „medvídek“ XtendLan XL-3DPEN-F1BL Probuďte ve svých dětech nové nápady s tímto stylovým zařízením od XtendLan. Přívětivý modrý design s medvídkem je zajisté zaujme a vy se zase budete moci kochat rozličným množstvím 3D modelů, které z jejich hlav vyjdou na povrch. Kromě hrotu jsou navíc všechny části zcela studené, takže se minimalizuje šance, že se popálí. Snadné používání Toto elegantní 3D pero je ideálním dárkem, který bude rozvíjet kreativní nápady vašich ratolestí. Přirozeně padne do jejich rukou, takže s ním mohou pracovat bez sebemenších potíží. Pohodlně se bude ovládat skrze logicky umístěná tlačítka. Je navrženo tak, aby jeho povrch zůstal vždy studený a nedošlo tak k nechtěnému popálení. Pracuje s nízkými teplotami Pero XL-3DPEN-F1BL bylo vytvořeno tak, aby tavilo PCL materiály o teplotách mezi 55 až 75 °C. Disponuje třemi rychlostmi vytlačování, takže pohodlně zvolíte tu, která bude pro vaše děti nejlepší. K fungování nepotřebuje kabel, stačí jej pouze jednou za čas nabít. O stavu baterie informuje indikační LED. Upozornění: Nenechávejte děti s perem bez dozoru

679 Kč
Zásuvka XtendLan XL-ZASUVKA6 - Wi-Fi

Chytrá Wi-Fi zásuvka, vnitřní, bezdrátový dosah až 30 m, zátěž až 16 A/3680 W, kompatibilní se zařízeními podporujícími Tuya Smart, možnost vytvoření časových plánů a měření příkonu.

449 Kč
XtendLAN tisková struna (filament)

XtendLAN Tisková struna (filament) pro 3D tisk, PETG, 1,75mm, 1kg, červená.

439 Kč
XtendLan OKO 2 - 3

Elegantní domácí WiFi kamera, která nabízí noční IR přísvit do vzdálenosti 10 metrů. Poskytuje full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů ve 30 fps). Nabízí obousměrné audio, autotracking, detekci pohybu. Integrována je podpora pro Amazon Alexa, Google Assistant. Rozhraní: 1 x RJ45 (LAN), slot pro microSD karty, WiFi IEEE 802.11 b/g/n, mikrofon a reproduktor, 1 x USB pro napájení.

899 Kč