IT Polášek

XtendLan – Zigbee, Tuya, termostatická hlavice pro radiátor, bílá – XL-HLAVICE1

Kvalitní a žádaný produkt XtendLan - Zigbee, Tuya, termostatická hlavice pro radiátor, bílá - XL-HLAVICE1 od kvalitního výrobce XtendLan je k sehnání zde nyní za super peníze. Za bezkonkureční cenu 1 199 Kč.
EAN: 8592457232179
XtendLan - Zigbee
Ověřit dostupnost
Značka: XtendLan
1 199
Popis

Termostatická hlavice, pro radiátor závitu M30 x 1.5, ovládání přes displej nebo otočením hlavice, přes aplikaci v mobilním zařízení, napájení z baterií AA, PID regulace, funguje se zařízeními podporujícími Tuya Smart, podporované systémy: Android nebo iOS, vyžaduje ZigBee bránu (není součástí balení).

Další zboží z kategorie Vytápění
Homematic IP Nástěnný termostat se senzorem

Nástěnný bezdrátový termostat se senzorem vlhkosti. V kombinaci s dalšími prvky ze systému chytré domácnosti Homematic IP dokáže řídit a regulovat teplotu. Podpora vytváření režimů, profilů, scénářů. 1,74″ podsvícený LED displej. Funkce boost pro rychlé vytopení místnosti. Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol. Bezkabelová montáž.

2 422 Kč
Eve Thermo Smart Radiator Valve - Thread compatible - 2 PACK -

Chytrá radiátorová hlavice pro snadnou regulaci teploty, 2 kusy. Spolupracuje s Apple HomeKit. Detekce otevřeného okna. Snadná a rychlá instalace. Režim dovolená. LED displej. Automatické nastavení teploty. Bluetooth. Ovládání hlasem, přes iPhone a aplikací nebo dotykem.

4 490 Kč
Siemens prostorový termostat RAA 21

Drátový prostorový termostat RAA 21 je určen pouze pro vytápění nebo pouze pro chlazení. Jednoduché nastavení teploty pomocí otočného kolečka, přepínací kontakt. Nastavení požadované teploty v rozsahu 8 až 30 °C.

549 Kč
MCOHome Termostat pro el. topení V2 vč. čidla

Termostat pro regulaci teploty v interiéru, především pro podlahové topení. Čidlo teploty a vlhkosti. Balení obsahuje čidlo teploty do podlahy. Plně kompatibilní s Fibaro HC. Vysoká spolehlivost. Jednoduché ovládání.

2 190 Kč
Další zboží značky XtendLan
XtendLAN tisková struna (filament)

XtendLAN Tisková struna (filament) pro 3D tisk, PLA, 1,75mm, 1kg, světle růžová.

439 Kč
Setobox DVB-T/T2 DVBXTE1001

Set-top box XtendLan XL-STB1 Kvalitní set-top box od společnosti XtendLan je kompaktní a výkonný Full HD přijímač s rychlou instalací a snadným ovládáním. S integrovaným DVB-T2 / H.265 tunerem je ideálním zařízením pro příjem programů pozemního vysílání ve vysokém rozlišení Full HD a se skvělým zvukem Dolby Digital Plus. Kvalitní příjem Základem přístroje je HDTV přijímač nekódovaných DVB-T2 programů, který navíc podporuje i novou normu HEVC/H.265, takže se nemusíte bát při chytání aktualizovaných stanic. Díky integraci konektoru USB, můžete na své televizi nejen přehrávat hudbu, video a prohlížet obrázky, ale i nahrávat TV pořady a seriály na externí paměťové USB zařízení. S programovým průvodcem EPG se pak snadno podíváte, co v televizi dávají. Snadná obsluha Velkou výhodou přístroje je jeho snadná automatická instalace a ladění programů. Následnou obsluhu pak usnadní přívětivé uživatelské prostředí, které je v češtině, stejně tak jako programový průvodce a teletext. Snadno si tak přehrajete, co budete potřebovat a nastavíte nahrávání či si ručně přeskládáte programy, zamknete jejich pozici nebo je v seznamu úplně vynecháte. Nechybí pak ani rodičovský zámek na pořady podle věku.

539 Kč
XtendLAN tisková struna (filament)

XtendLAN Tisková struna (filament) pro 3D tisk, PLA, 1,75mm, 1kg, bílá.

529 Kč
XtendLAN tisková struna (filament)

XtendLAN Tisková struna (filament) pro 3D tisk, PLA, 1,75mm, 1kg, průhledná fialová.

459 Kč