IT Polášek

Zápisník Assassin’s Creed: Logo, pevná vazba, koženkový obal, A5 – CTBV005

Levný výrobek Zápisník Assassin's Creed: Logo, pevná vazba, koženkový obal, A5 - CTBV005 od skvělého a známého výrobce GE Editores jednoduše naleznete tady a teď právě za akční cenu! Nyní pořídíte od 344 Kč.
EAN: 8435497254391
Zápisník Assassin's Creed: Logo
Popis

Oficiální blok a doplňkové zboží z katalogu produktů s licencí historické hry Assassin’s Creed. Červený zápisník v kožené vazbě inspirovaný historickou hrou Assassin’s Creed.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Hrnek Minecraft - Gold Pickaxe

Oficiální hrnek z katalogu zboží s licencí počítačové hry Minecraft. 3D šedý keramický hrnek s motivem Gold Pickaxe.

439 Kč
LEGO® Disney Princess 43198 Anna a

Stavebnice Anna a zámecké nádvoří (43198) od LEGO® ǀ Disney přináší bezpočet herních možností. Je vytvořena na míru dětem od 5 let a nabízí model nádvoří s obloukem a fontánou, minipanenku a figurku LEGO mloka. Jedinečné „diamantové“ šaty lze pak připojit ke spodní části fontány, a vytvořit tak krabičku pro minipanenku. V aplikaci LEGO s návody na stavění je pak k nalezení interaktivní digitální průvodce, který dětem pomůže vizualizovat model s pomocí intuitivních nástrojů.

239 Kč
Korbel Lord of the Rings -

Oficiálně licencovaný a ručně malovaný korbel z filmového Pána prstenů (Lord of the Rings) je vyroben z kvalitního materiálu s nerezovou výplní, aby se z něj dalo krásně pít! Precizní vymodelování se inspirovalo Roklinkou (Rivendell) včetně povedených detailů jako je korunka Arwen a další. Nevhodné do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.

1 599 Kč
LEGO® Ninjago 71764 Tréninkové centrum nindžů -

Stavebnice Tréninkové centrum nindžů (71764) nabízí vše, co fanoušci seriálu NINJAGO® od 7 let potřebují k tomu, aby pomohli svým hrdinům ovládnout umění Spinjitzu. Působivá sada přináší nejrůznější výzvy, například jízdu po skluzavce, skok přes hadí jámu a souboj s cvičným robotem.

799 Kč
Další zboží značky GE Editores
Zápisník The Lord of the Rings - Ring

Oficiální blok a merchadise zboží z katalogu produktů s licencí filmové série The Lord Of The Rings. Blok v kroužkové vazbě inspirovaný zlatým prstenem na černém pozadí z filmu Pán prstenů.

179 Kč
The Witcher: Icons

Herní látková podložka s motivem The Witcher: Icons, vyrobena z velmi odolné tkaniny s pevným obšitím a sílou 4mm. Hladký povrch, protiskluzová spodní strana, optimalizována pro všechna nastavení myši, rozměry 80×35 cm.

549 Kč
Hrnek Stranger Things - Hellfire Club

Hrnek s objemem 315 ml. motiv loga Hellfire Clubu ze čtvrté série jednoho z nejlepších seriálů současnosti STRANGER THINGS. Vyrobeno z keramiky.

299 Kč
Assassin's Creed: Icons

Ikonická podložka pod myš s rozměry 80 x 35 cm a motivem Assassins Creed: Icons. Hmotnost 380 gramů. Tloušťka 4 mm, povrch z voděodolné potahové látky, protiskluzová úprava ze spodní strany, snadné srolování za účelem přenášení podložky.

549 Kč