IT Polášek

Zápisník Harry Potter – Hogwarts, A5 – SR72394

Kvalitní a levný kus Zápisník Harry Potter - Hogwarts, A5 - SR72394 od dodavatele s dlouholetou historií Pyramid International máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 379 Kč.
EAN: 5051265723949
Zápisník Harry Potter - Hogwarts
Popis

Fanouškům Harryho Pottera rozhodně udělá radost zápisník Harry Potter – Hogwarts. Jde o oficiálně licencovaný produkt inspirovaný magickým fantasy seriálem Harry Potter. Příběh seriálu se odehrává v čarodějné škole Bradavice, která se také stala inspirací pro tento zápisník. Zápisník o velikosti A5 je vybaven tvrdými deskami.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Povlečení Peppa Pig - Characters

Povlečení pro fanoušky oblíbeného animovaného seriálu Prasátko Peppa (Peppa Pig). Povlečení zdobí potisk s hlavními hrdiny. Součástí balení je také bavlněný vak na záda.

629 Kč

Obohaťte svůj svět LEGO® Super Mario™ o pestrou plážovou úroveň s rozšiřujícím setem Na pláži u Dorrie (71398) pro děti od 6 let. Najdete v něm figurku LEGO Dorrie, na které může jezdit LEGO® Mario™ nebo LEGO® Luigi™ (figurky nejsou součástí). Také se můžete těšit na vystřelovač, s pomocí kterého lze porazit figurku Huckit Craba, a navíc nechybí ani hrad z písku, fontána a strom – ty musí hráč aktivovat, aby získal přístup k akčním kostkám 1, 2 a 3. (Poznámka: Pro interaktivní hraní je vyžadován startovací set 71360 nebo 71387.)

589 Kč
LEGO® NINJAGO® 71762 Kaiův ohnivý drak

Dejte dětem od 6 let vše, co potřebují pro akční dobrodružství s nindži – tedy stavebnici Kaiův ohnivý drak EVO (71762)! Drak nadchne pohyblivou čelistí, hlavou, ocasem a nohama a lze jej dvakrát vylepšit, aby byl větší, pevnější a rychlejší.

609 Kč
Dárkový set Pokémon -

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem a grafikou animovaného Pokémona jménem Eevee. Dárkové balení s grafikou pokémona jménem Eevee.

579 Kč
Další zboží značky Pyramid International
Rohožka Star Wars: The

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí filmové série Star Wars. Rohožka s motivem Baby Yody a textem, ze space western seriálu The Mandalorian.

499 Kč
Rohožka Batman - Enter the Batcave

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí komiksového vydavatelství DC Comics. Šedá rohožka s textem a se znakem superhrdiny jménem: Batman.

329 Kč
Zápisník DC Comics - The Batman

Oficiální blok/ zápisník A5 a doplňkové zboží z katalogu produktů s grafikou známého komiksového hrdiny Batman: Premium od vydavatelství DC Comics. Černý zápisník ve formátu A5 s linkami a grafikou The Batman.

359 Kč
Rohožka Stranger Things - Enter The Upside

Vstupte do světa Vzhůru nohama (Upside Down) s touto stylovou rohožkou z populárního seriálu Stranger Things společnosti Netflix.

549 Kč