IT Polášek

Zápisník The Lord of the Rings – Ring, bez linek, kroužková vazba, A5 – CTFBA50024

Tento akční produkt Zápisník The Lord of the Rings - Ring, bez linek, kroužková vazba, A5 - CTFBA50024 od skvělé a známé značky GE Editores lze sehnat bezpečně online za outletovou cenu. Výhodně teď u nás za 179 Kč.
EAN: 8435497237967
Zápisník The Lord of the Rings - Ring
Popis

Oficiální blok a merchadise zboží z katalogu produktů s licencí filmové série The Lord Of The Rings. Blok v kroužkové vazbě inspirovaný zlatým prstenem na černém pozadí z filmu Pán prstenů.

Další zboží z kategorie Herní předměty

S tímto obrovským boxem plným klasických kostek LEGO ve 33 různých barvách zažiješ skutečnou stavební horečku. Sada obsahuje množství rozmanitých oken a dveří a celou řadu dalších speciálních dílů, takže se můžeš nechat unášet svou fantazií.

1 229 Kč
Hrnek Stranger Things - Ceramic Globe

Krásný hrnek pro všechny fanoušky Eleven a spol. ze seriálového hitu Stranger Things společnosti Netflix. Bílý oválný hrnek se siluetami hrdinů doplňuje znázorněné nebezpečí, číhající na ně v Upside Down.

269 Kč
LEGO® Technic 42115 Lamborghini Sian

Ponořte se do stavění této stavebnice od LEGO® Technic (42115) a zažijte nezaměnitelný výkon a vzhled sporťáku Lamborghini Sián FKP 37. Díky nepřehlédnutelné limetkově zelené barvě, zlatým ráfkům kol a excelentně zpracovaným detailům je tento model věrnou replikou původního vozu Sián FKP 37.

9 559 Kč
LEGO® DOTS 41963 Nášivka Myšák Mickey a Myška Minnie

Máte doma dítě ve věku od 8 let, které zbožňuje ruční práce a zajímá se o módu? Stavebnice Nášivka Myšák Mickey a Myška Minnie (41963) od LEGO® DOTS dětem umožní věnovat se oběma těmto zájmům! Kreativní model přináší flexibilní podložku 6 × 6, kterou lze připevnit téměř na jakoukoli látku, a dále více než 90 barevných zdobítek.

139 Kč
Další zboží značky GE Editores
Poznámkový blok Harry Potter - The

Oficiální blok a merchadise zboží z katalogu produktů s licencí filmové ságy Harry Potter. Blok v kroužkové vazbě s nelinkovaným papírem inspirovaný Pobertovým plánkem (Marauders Map) z filmové ságy Harry Potter.

189 Kč
Japanese Art

Oficiální herní podložka z katalogu produktů s motivem Japanese Art. Praktická rolovací herní podložka na stůl vyvedená v motivu mořské vlny.

549 Kč
Rohožka Jurassic Park - Welcome To Jurassic Park -

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí filmové série Jurassic Park. Černá rohožka vyvedená v motivu Jurského parku.

549 Kč
Rohožka Star Wars -

Rohožka, pro vnitřní použití. Rozměry 40 x 60 cm. Kokosové štětiny. Protiskluzová guma na spodní straně.

499 Kč