IT Polášek

Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition, 2ks – 73327454

Kvalitní a velmi žádaný kus Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition, 2ks - 73327454 s pečetí kvality od značky CURAPROX máte možnost získat tady za zcela nejnižší cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 179 Kč.
EAN: 7612412423297
Zubní kartáček CURAPROX CS5460 Duo HAWAII Edition
Ověřit dostupnost
Značka: CURAPROX
179
Popis

S více než 5460 ultra jemnými CUREN vlákny, hustě seřazenými v malé hlavičce, čistí tento zubní kartáček velmi účinně a zároveň je mimořádně šetrný k dásním.

Další zboží z kategorie Zubní kartáčky
Zubní kartáček CURAPROX CS1006 single

Jednosvazkový zubní kartáček je vhodný pro dočišťování špatně přístupných zadních zubů, dále pro precizní čištění jednoho zubu po druhém (solo technika) a pro pacienty s ortodontickými aparátky a implantáty.

119 Kč
Zubní kartáček CURAPROX CS3960B

Zubní kartáček pro toho, kdo rád cítí pří čištění zubů určitý tlak a zároveň nechce příliš škodit dásním. S 3960 jemnými, rovně střiženými CUREN® vlákny – s více než osminásobkem vláken běžného zubního kartáčku – čistí účinně a šetrně.

142 Kč
Zubní kartáček SOFTdent ECO

Zubní kartáček medium od výrobce SOFTdent ECO, který je vyrábí z biologicky odbouratelných materiálů. Vlákno: MEDEX – Nylon 6.12, průměr vláken: 0,15 mm, počet vláken: 2 580, materiál držadla: cedrové dřevo, polypropylen, balení: 3 ks.

149 Kč
Cestovní sada CURAPROX

Oblíbenou cestovní sadu CURAPROX můžete mít nyní i v elegantní variantě Black is White.

312 Kč
Další zboží značky CURAPROX
Dárková sada CURAPROX Baby

Dárková sada péče pro první zoubky vašeho chlapečka obsahuje biofunkční dudlík se sterilizační krabičkou, který napomáhá správnému vývoji patra a čelistí. Dále kousátko, které pomůže dítěti zmírnit bolest při prořezávání zoubků a velmi jemný zubní kartáček pro šetrné odstranění plaku a masáž dásní.

790 Kč
Cestovní sada CURAPROX

Praktické pouzdro obsahuje pomůcky pro každodenní péči o zuby a dásně: zubní kartáček CS 5460 Ultrasoft ve zcela nové skládací verzi, osvěžující bělicí pastu BE YOU, dva mezizubní kartáčky a handy držák na mezizubní kartáčky. Nepostradatelný společník na cesty.

249 Kč
Dárková sada CURAPROX Kids limitovaná edice

Zubní kartáček CS kids zoubky výborně vyčistí a čištění je zároveň velmi příjemné. Dokonale vyvážená jemnost a účinnost. Skvělá motivace pro děti i rodiče. Dětská zubní pasta obsahuje pouze zdraví prospěšné látky. Jsou to zejména enzymy a fluorid, které posilují přirozenou obranyschopnost proti zubnímu kazu a podporují zdravou a silnou zubní sklovinu. Je možné jí používat v průběhu homeopatické léčby.

279 Kč
Zubní pasta CURAPROX kids 0 ppm F

Dětská zubní pasta s jahodovou příchutí, která obsahuje pouze zdraví prospěšné látky. Posiluje přirozenou obranyschopnost proti zubnímu kazu a podporují zdravou a silnou zubní sklovinu. Neobsahuje SLS, triclosan ani mikroplasty. Je možné jí používat v průběhu homeopatické léčby.

189 Kč